TOPlist
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Loučná nad Desnou
Adresa: 
Loučná nad Desnou 152
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 737513125
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzionbiograf.cz
www.ceskehory.cz/biograf
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 44 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  550 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Loučná nad Desnou počasí Loučná nad Desnou

Přemyslov hlásí 20 - 60 cm sněhu, Typ sněhu: technický

Penzion Biograf leží v nádherném údolí řeky Desná přímo v srdci Jeseníků. Nabízí ubytování pro 45 osob v pokojích pro 3-4 osoby s novým společným sociálním zařízením. Nejblžší sjezdovka se zasněžováním a nočním lyžováním pouhých 500m. U penzionu je zastávka skibusu na Červenohorské sedlo.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Biograf leží 12 km od Šumperku na hlavní trase směrem na Jeseník. U penzionu je autobusová zastávka, kde staví skibus na Přemyslov a Červenohorské sedlo, 0,5km je vzdálena vlaková stanice. Objekt se nachází 1km od Velkých Losin a 7km od Červenohorského sedla.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nově rekonstruovaný objekt s kapacitou 44 lůžek. Ubytování v apartmánech s vlastním soc. zázemím nebo 2-5 lůžkových pokojích se společným soc. zázemím na podlaží, pro ubytované je k dispozici jídelna a společenská místnost. Penzion má vlastní nekuřáckou restauraci s klubem, má promítací plátno 3x5 m, taneční parket, probíhají zde koncerty, klubové akce, promítání filmů atd.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Lyžování je možné na 3 km vzdáleném nejmodernějším areálu v Jeseníkách se čtyřsedačkovou lanovkou Přemyslov, na 7 km vzdáleném Červenohorském sedle a na sjezdovkách přímo v Loučné či Koutech nad Desnou. V těsné blízkosti objektu bowling, squash, tenis, welness, horské minikáry a paintball. Přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně. Velké Losiny - zámek, termální lázně, ruční papírna a muzeum papíru

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: KSS Seidl s.r.o.
Informace poskytnul: Lucie Selveková
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz