Poloha a dosažitelnost

Penzion Biograf leží 12 km od Šumperku na hlavní trase směrem na Jeseník. U penzionu je autobusová zastávka, kde staví skibus na Přemyslov a Červenohorské sedlo, 0,5km je vzdálena vlaková stanice. Objekt se nachází 1km od Velkých Losin a 7km od Červenohorského sedla.

  Vybavení a služby

Nově rekonstruovaný objekt s kapacitou 44 lůžek. Ubytování v apartmánech s vlastním soc. zázemím nebo 2-5 lůžkových pokojích se společným soc. zázemím na podlaží, pro ubytované je k dispozici jídelna a společenská místnost. Penzion má vlastní nekuřáckou restauraci s klubem, má promítací plátno 3x5 m, taneční parket, probíhají zde koncerty, klubové akce, promítání filmů atd.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný  Rekreace a služby v okolí

Lyžování je možné na 3 km vzdáleném nejmodernějším areálu v Jeseníkách se čtyřsedačkovou lanovkou Přemyslov, na 7 km vzdáleném Červenohorském sedle a na sjezdovkách přímo v Loučné či Koutech nad Desnou. V těsné blízkosti objektu bowling, squash, tenis, welness, horské minikáry a paintball. Přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně. Velké Losiny - zámek, termální lázně, ruční papírna a muzeum papíru

Zpět


TOPlist
  Biograf Loučná nad Desnou
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Biograf
Ceník ubytování a stravování