TOPlist
České hory » Jeseníky » Ubytování » Loučná nad Desnou » Apartmány Loučná nad Desnou

Apartmány Loučná nad Desnou

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Loučná nad Desnou
Adresa: 
Kociánov 102, Loučná nad Desnou
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 826 950
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.loucna-apartmany.cz
www.ceskehory.cz/loucna-apartmany
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  450 m.

Online kamera kamery v okolí

Není možný

počasí Loučná nad Desnou počasí Loučná nad Desnou

Kouty nad Desnou hlásí 40 - 70 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází v centru obce Loučná nad Desnou, která leží v malebném údolí řeky Desné v samém srdci Jeseníků, 5km od známých Lázní Velké Losiny. Loučná je skvělým místem pro letní turistiku, relaxaci nebo pro aktivní zimní odpočinek na horách pro všechny věkové skupiny. Objekt je vzdálen zhruba 20km ze Šumperka a 30km z Jeseníku.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K dispozici jsou tři plně vybavené apartmány, a to "Velký apartmán" pro 10 osob a dva "Malé apartmány" pro 4 osoby. Objekt je centrálně vytápěn, parkování v objektu. Venkovní posezení, bazén, ohniště, dětské hřiště. V malém apartmánu je obývací místnost se dvěma rozkládacími sedačkami, vybavená kuchyňka, ložnice a WC s umyvadlem a sprchou. Velký apartmán má... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

ZIMA: Nový Ski areál Kouty - šestisedačková lanovka jen 3km od objektu. Ski Areál Oáza – cca 200m od objektu, umělé zasněžování, noční lyžování Ski Areál Přemyslov – 4-sedačková lanovka, SkiBus cca 150m od objektu, noční lyžování, umělé zasněžování, Ski Areál Kareš – cca 3km od objektu, noční lyžování, umělé zasněžování. Ski Areál Červenohorské sedlo – 8 vleků,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Apartmány BH Loučná nad Desnou
Informace poskytnul: Miloslav Bláha
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz