TOPlist

Apartmány Loučná nad Desnou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v centru obce Loučná nad Desnou, která leží v malebném údolí řeky Desné v samém srdci Jeseníků, 5km od známých Lázní Velké Losiny. Loučná je skvělým místem pro letní turistiku, relaxaci nebo pro aktivní zimní odpočinek na horách pro všechny věkové skupiny. Objekt je vzdálen zhruba 20km ze Šumperka a 30km z Jeseníku.
Vybavení a služby
K dispozici jsou tři plně vybavené apartmány, a to "Velký apartmán" pro 10 osob a dva "Malé apartmány" pro 4 osoby. Objekt je centrálně vytápěn, parkování v objektu. Venkovní posezení, bazén, ohniště, dětské hřiště. V malém apartmánu je obývací místnost se dvěma rozkládacími sedačkami, vybavená kuchyňka, ložnice a WC s umyvadlem a sprchou. Velký apartmán má v přízemí obývací místnost s krbem a televizí, vybavenou kuchyň (mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou, myčka, varná konvice), ložnici pro 2 osoby a soc.zařízení se sprchou. V patře jsou tři ložnice – dvě dvoulůžkové a jedna čtyřlůžková, a opět WC s umyvadlem a sprchou. K malému i velkému apartmánu je místnost pro úschovu lyží. Dětská houpačka, skluzavka a pískoviště, velká trampolína, v létě bazén, krb, ohniště a pergola.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMA: Nový Ski areál Kouty - šestisedačková lanovka jen 3km od objektu. Ski Areál Oáza – cca 200m od objektu, umělé zasněžování, noční lyžování Ski Areál Přemyslov – 4-sedačková lanovka, SkiBus cca 150m od objektu, noční lyžování, umělé zasněžování, Ski Areál Kareš – cca 3km od objektu, noční lyžování, umělé zasněžování. Ski Areál Červenohorské sedlo – 8 vleků, 10 sjezdovek. Běžecké tratě na Červenohorském sedle, okol Pradědu – chata Švýcárna. Wellness Wellness studio Ski areál Kareš poskytuje relaxaci a odpočinek pro všechny návštěvníky majestátných Jeseníků. Hosté mohou využít whirlpooul, saunu či masáže nebo si jen posedět u internetu v příjemně zařízené kavárničce, která je součástí komplexu. LÉTO: Cyklo i pěší turistika. Šestisedačkovou lanovkou v Koutech - výchozí bod pro exkurzi na Dlouhé stráně, turistické výlety. Tenis. Termální koupaliště - Lázně Velké Losiny. Krytý i venkovní bazén - Šumperku. Rybolov na Rybářské Baště cca 300m od objektu. Bowling, Sauna – Penzion Gol cca 500m od objektu.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz