Apartmány Loučná nad Desnou - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Loučná nad Desnou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází v centru obce Loučná nad Desnou, která leží v malebném údolí řeky Desné v samém srdci Jeseníků, 5km od známých Lázní Velké Losiny. Loučná je skvělým místem pro letní turistiku, relaxaci nebo pro aktivní zimní odpočinek na horách pro všechny věkové skupiny. Objekt je vzdálen zhruba 20km ze Šumperka a 30km z Jeseníku.
Vybavení a služby
K dispozici jsou tři plně vybavené apartmány, a to "Velký apartmán" pro 10 osob a dva "Malé apartmány" pro 4 osoby. Objekt je centrálně vytápěn, parkování v objektu. Venkovní posezení, bazén, ohniště, dětské hřiště. V malém apartmánu je obývací místnost se dvěma rozkládacími sedačkami, vybavená kuchyňka, ložnice a WC s umyvadlem a sprchou. Velký apartmán má v přízemí obývací místnost s krbem a televizí, vybavenou kuchyň (mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou, myčka, varná konvice), ložnici pro 2 osoby a soc.zařízení se sprchou. V patře jsou tři ložnice – dvě dvoulůžkové a jedna čtyřlůžková, a opět WC s umyvadlem a sprchou. K malému i velkému apartmánu je místnost pro úschovu lyží. Dětská houpačka, skluzavka a pískoviště, velká trampolína, v létě bazén, krb, ohniště a pergola.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
ZIMA: Nový Ski areál Kouty - šestisedačková lanovka jen 3km od objektu. Ski Areál Oáza – cca 200m od objektu, umělé zasněžování, noční lyžování Ski Areál Přemyslov – 4-sedačková lanovka, SkiBus cca 150m od objektu, noční lyžování, umělé zasněžování, Ski Areál Kareš – cca 3km od objektu, noční lyžování, umělé zasněžování. Ski Areál Červenohorské sedlo – 8 vleků, 10 sjezdovek. Běžecké tratě na Červenohorském sedle, okol Pradědu – chata Švýcárna. Wellness Wellness studio Ski areál Kareš poskytuje relaxaci a odpočinek pro všechny návštěvníky majestátných Jeseníků. Hosté mohou využít whirlpooul, saunu či masáže nebo si jen posedět u internetu v příjemně zařízené kavárničce, která je součástí komplexu. LÉTO: Cyklo i pěší turistika. Šestisedačkovou lanovkou v Koutech - výchozí bod pro exkurzi na Dlouhé stráně, turistické výlety. Tenis. Termální koupaliště - Lázně Velké Losiny. Krytý i venkovní bazén - Šumperku. Rybolov na Rybářské Baště cca 300m od objektu. Bowling, Sauna – Penzion Gol cca 500m od objektu.
TOPlist