PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Červenohorské sedlo » Apartmány Červenohorské sedlo

Apartmány Červenohorské sedlo

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Červenohorské Sedlo
Adresa: 
Šibl Jan, V Zahradách 339, 790 84 Mikulovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 704 767, 775 704 766
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
apartmany.sibl-sro.cz www.ceskehory.cz/apartmany-jeseniky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Apartmány přímo na Červenohorském sedle. Ideální pro celoroční rekreaci. Okolí nabízí bezpočet možností aktivní relaxace jak pro opravdové sportovce, tak pro milovníky odpočinku v čisté přírodě. V zimě pak máte možnost využít rozsáhlý lyžařský areál s 10 upravenými sjezdovými tratěmi.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nachází přímo na Červenohorském Sedle. Příjezd autem trasa Šumperk - Jeseník. Parkování před objektem zdarma.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán 4+ je ideální pro rodinou rekreaci či menší skupinu přátel. V našem útulném apartmánu je vše co můžete potřebovat pro svůj komfortní pobyt - 4 lůžka vč. lůžkovin (v případě nutnosti jedna přistýlka), plně vybavená kuchyň (mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, vařič, kompletní sada nádobí), WC s umyvadlem a sprchovým koutem (hygienické potřeby),... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Horské prostředí Jeseníků je ideálním pro celoroční rekreaci. Nabízí bezpočet možností aktivní relaxace jak pro opravdové sportovce tak pro milovníky odpočinku v čisté přírodě. Množství kvalitně značených turistických a cykloturistických tras vás zavede k mnoha zajímavým cílům. V zimě pak máte možnost využít rozsáhlý lyžařský areál s 10 upravenými sjezdovými tratěmi.... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Šibl Jan
Informace poskytnul: Šibl Jan
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz