Apartmány Červenohorské sedlo - Poloha, Služby, Okolí

Apartmány Červenohorské sedlo

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází přímo na Červenohorském Sedle. Příjezd autem trasa Šumperk - Jeseník. Parkování před objektem zdarma.
Vybavení a služby
Apartmán 4+ je ideální pro rodinou rekreaci či menší skupinu přátel. V našem útulném apartmánu je vše co můžete potřebovat pro svůj komfortní pobyt - 4 lůžka vč. lůžkovin (v případě nutnosti jedna přistýlka), plně vybavená kuchyň (mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, vařič, kompletní sada nádobí), WC s umyvadlem a sprchovým koutem (hygienické potřeby), objemné úložné prostory ve skříních. Apartmán 5+ je svou prostorností vhodný i pro větší skupinu ubytovaných. Je plně vybaven pro pohodlí všech ubytovaných - 5 lůžek vč. lůžkovin (v případě nutnosti jedna přistýlka), plně vybavená kuchyň (mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, vařič, kompletní sada nádobí), WC s umyvadlem a sprchovým koutem (hygienické potřeby), předsíň s věšákovou stěnou. Hostům je k dispozici místnost pro uložení lyží, kol. Signál všech mobilních operátorů.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horské prostředí Jeseníků je ideálním pro celoroční rekreaci. Nabízí bezpočet možností aktivní relaxace jak pro opravdové sportovce tak pro milovníky odpočinku v čisté přírodě. Množství kvalitně značených turistických a cykloturistických tras vás zavede k mnoha zajímavým cílům. V zimě pak máte možnost využít rozsáhlý lyžařský areál s 10 upravenými sjezdovými tratěmi. Obtížnost sjezdovek je jak pro začátečníky, tak pro ty nejzdatnější (černá sjezdovka vás řádně prověří). Lyžovat můžete samozřejmě i potmě na osvětlených tratích. Na běžkaře čeká nespočet upravovaných běžeckých tratí. Horský areál na Červenohorském sedle dále nabízí: bar, krytý bazén se saunou, fittness, masáže a solárium, kulečník, stolní tenis, restauraci, samoobslužnou jídelnu, půjčovnu kol a lyžařské výstroje. V areálu je taktéž lyžařská škola a stanice horské služby.
TOPlist