Apartmány Červenohorské sedlo

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nachází přímo na Červenohorském Sedle. Příjezd autem trasa Šumperk - Jeseník. Parkování před objektem zdarma.
Vybavení a služby
Apartmán 4+ je ideální pro rodinou rekreaci či menší skupinu přátel. V našem útulném apartmánu je vše co můžete potřebovat pro svůj komfortní pobyt - 4 lůžka vč. lůžkovin (v případě nutnosti jedna přistýlka), plně vybavená kuchyň (mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, vařič, kompletní sada nádobí), WC s umyvadlem a sprchovým koutem (hygienické potřeby), objemné úložné prostory ve skříních. Apartmán 5+ je svou prostorností vhodný i pro větší skupinu ubytovaných. Je plně vybaven pro pohodlí všech ubytovaných - 5 lůžek vč. lůžkovin (v případě nutnosti jedna přistýlka), plně vybavená kuchyň (mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, vařič, kompletní sada nádobí), WC s umyvadlem a sprchovým koutem (hygienické potřeby), předsíň s věšákovou stěnou. Hostům je k dispozici místnost pro uložení lyží, kol. Signál všech mobilních operátorů.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Horské prostředí Jeseníků je ideálním pro celoroční rekreaci. Nabízí bezpočet možností aktivní relaxace jak pro opravdové sportovce tak pro milovníky odpočinku v čisté přírodě. Množství kvalitně značených turistických a cykloturistických tras vás zavede k mnoha zajímavým cílům. V zimě pak máte možnost využít rozsáhlý lyžařský areál s 10 upravenými sjezdovými tratěmi. Obtížnost sjezdovek je jak pro začátečníky, tak pro ty nejzdatnější (černá sjezdovka vás řádně prověří). Lyžovat můžete samozřejmě i potmě na osvětlených tratích. Na běžkaře čeká nespočet upravovaných běžeckých tratí. Horský areál na Červenohorském sedle dále nabízí: bar, krytý bazén se saunou, fittness, masáže a solárium, kulečník, stolní tenis, restauraci, samoobslužnou jídelnu, půjčovnu kol a lyžařské výstroje. V areálu je taktéž lyžařská škola a stanice horské služby.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz