TOPlist
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Křižany » Zájezdní hostinec Semering

Zájezdní hostinec Semering

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Křižany
Adresa: 
Zájezdní hostinec Semering, Křižany če 76, 463 53
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 176 046, 776 642 237
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/semering
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 18 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  610 m.

Po domluvě

Ještěd hlásí 10 - 50 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Zájezdní hostinec Semering se nachází na jižním svahu Ještědu s výhledem na Lužické hory. V jarních a letních měsících výborné podmínky pro cykloturistiku s napojením na německé cyklostezky, pěší turistiku a poznávání pamětihodností v okolí. V podzimních měsících výborné houbaření. Zimní sezónu většina návštěvníků tráví na sjezdových a běžeckých tratích. Ski areál... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o zrekonstruovaný objekt. Ubytováváme ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích se sociálním zařízením a možností polopenze, nebo plné penze. Restaurace s hotovými a minutkovými jídly.

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimním období Ski areál Ještěd, obří sud Javorník. V letním období Ralsko, Hamr na Jezeře. Celoročně v Liberci multikina, nákupní centra, fitness, aquapark Babylon, IQ landia.

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Kožner
Informace poskytnul: Kožner Michal
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz