PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Křižany » Zájezdní hostinec Semering

Zájezdní hostinec Semering

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Křižany
Adresa: 
Zájezdní hostinec Semering, Křižany če 76, 463 53
Web adresa:
www.ceskehory.cz/semering
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 610 m.

Wi-Fi

Po domluvě

Jedná se o zrekonstruovaný objekt se sedmi pokoji se sociálním zařízením a restaurací. Nacházíme se na jižním svahu Ještědu s rozsáhlými pozemky uprostřed přírody a vlastním rybníčkem. Vhodné pro letní i zimní rekreaci. Dostupnost Liberce 10 min.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Zájezdní hostinec Semering se nachází na jižním svahu Ještědu s výhledem na Lužické hory. V jarních a letních měsících výborné podmínky pro cykloturistiku s napojením na německé cyklostezky, pěší turistiku a poznávání pamětihodností v okolí. V podzimních měsících výborné houbaření. Zimní sezónu většina návštěvníků tráví na sjezdových a běžeckých tratích. Ski areál... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Jedná se o zrekonstruovaný objekt. Ubytováváme ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích se sociálním zařízením a možností polopenze, nebo plné penze. Restaurace s hotovými a minutkovými jídly.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimním období Ski areál Ještěd, obří sud Javorník. V letním období Ralsko, Hamr na Jezeře. Celoročně v Liberci multikina, nákupní centra, fitness, aquapark Babylon, IQ landia.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Michal Kožner
Informace poskytnul: Kožner Michal
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz