Zájezdní hostinec Semering

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zájezdní hostinec Semering se nachází na jižním svahu Ještědu s výhledem na Lužické hory. V jarních a letních měsících výborné podmínky pro cykloturistiku s napojením na německé cyklostezky, pěší turistiku a poznávání pamětihodností v okolí. V podzimních měsících výborné houbaření. Zimní sezónu většina návštěvníků tráví na sjezdových a běžeckých tratích. Ski areál Ještěd dostupnost 10min. autem, nebo 2 zastávky autobusem. Zastávka autobusu (Semerink - Světlá pod Ještědem) je od nás 150m. Náš hostinec je ryze rodinný podnik a snažíme se, aby naši hosté se u nás cítili jako doma. Na našich pastvinách potkáte rozmazlená hospodářská zvířata jako např. kozu Rózu, koníka Lordíka, jalovičky a ovečky. Hned vedle je rybníček, který slouží jako zásobárna čerstvých pstruhů do kuchyně.
Vybavení a služby
Jedná se o zrekonstruovaný objekt. Ubytováváme ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích se sociálním zařízením a možností polopenze, nebo plné penze. Restaurace s hotovými a minutkovými jídly.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období Ski areál Ještěd, obří sud Javorník. V letním období Ralsko, Hamr na Jezeře. Celoročně v Liberci multikina, nákupní centra, fitness, aquapark Babylon, IQ landia.
TOPlist