TOPlist

Zájezdní hostinec Semering

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Zájezdní hostinec Semering se nachází na jižním svahu Ještědu s výhledem na Lužické hory. V jarních a letních měsících výborné podmínky pro cykloturistiku s napojením na německé cyklostezky, pěší turistiku a poznávání pamětihodností v okolí. V podzimních měsících výborné houbaření. Zimní sezónu většina návštěvníků tráví na sjezdových a běžeckých tratích. Ski areál Ještěd dostupnost 10min. autem, nebo 2 zastávky autobusem. Zastávka autobusu (Semerink - Světlá pod Ještědem) je od nás 150m. Náš hostinec je ryze rodinný podnik a snažíme se, aby naši hosté se u nás cítili jako doma. Na našich pastvinách potkáte rozmazlená hospodářská zvířata jako např. kozu Rózu, koníka Lordíka, jalovičky a ovečky. Hned vedle je rybníček, který slouží jako zásobárna čerstvých pstruhů do kuchyně.
Vybavení a služby
Jedná se o zrekonstruovaný objekt. Ubytováváme ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích se sociálním zařízením a možností polopenze, nebo plné penze. Restaurace s hotovými a minutkovými jídly.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimním období Ski areál Ještěd, obří sud Javorník. V letním období Ralsko, Hamr na Jezeře. Celoročně v Liberci multikina, nákupní centra, fitness, aquapark Babylon, IQ landia.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz