PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Karlov pod Pradědem » Wellness Hotel Sauna

Wellness Hotel Sauna

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Karlov pod Pradědem
Adresa: 
Karlov pod Pradědem 24
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-720 100 328
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.hotelsauna.cz www.ceskehory.cz/hotelsauna
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 63 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 720 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Karlov pod Pradědem

Wi-Fi

Wellness

Sauna

Wellness Hotel Sauna je nově vybudovaný hotel v srdci malebné krajiny Jeseníků. Nabízíme příjemné ubytování v komfortních pokojích a apartmánech výhledem do hor. Součástí je restaurace s vynikající kuchyní a odděleným dětským koutkem, wellness zázemí v podobě vířivky, sauny a ochlazovacího bazénku.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna
Wellness

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Wellness hotel Sauna se nachází v srdci malebné krajiny Jeseníků, v Karlově pod Pradědem. Hotel je situován hned vedle sedačkové lanovky. Využít tak můžete až 11 km sjezdovek Ski Arény Karlov. Je pohodlně dosažitelný autem v každém ročním období.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Hotel nabízí 17 komfortních pokojů a apartmánů tedy celkem 63 lůžek. Většina pokojů je s balkonem a výhledem do okolí.Našim hostům nabízíme wellness zázemí v podobě privátní vířivky, sauny a odpočinkové místnosti. Je možné si objednat masáže přímo v hotelovém masážním studiu. Součástí hotelu je prostorná restaurace s vynikající českou kuchyní a odděleným dětským... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V létě se u nás nabízí výběr z mnoha cyklotras, turistika, v blízkosti hotelu se nachází venkovní fitness posilovna, tábořiště, in-line a cyklo okruh a koupaliště. V zimě nazujete lyže přímo u hotelu a můžete využít mnoho sjezdovek různých obtížností v rámci Ski Arény Karlov s 11 km sjezdových tratí.Samozřejmostí jsou kompletní služby pro lyžaře a snowboardisty... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: SKI Karlov s.r.o.
Informace poskytnul: Recepce Hotelu
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz