TOPlist

Wellness Hotel Sauna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Wellness hotel Sauna se nachází v srdci malebné krajiny Jeseníků, v Karlově pod Pradědem. Hotel je situován hned vedle sedačkové lanovky. Využít tak můžete až 11 km sjezdovek Ski Arény Karlov. Je pohodlně dosažitelný autem v každém ročním období.
Vybavení a služby
Hotel nabízí 17 komfortních pokojů a apartmánů tedy celkem 63 lůžek. Většina pokojů je s balkonem a výhledem do okolí.Našim hostům nabízíme wellness zázemí v podobě privátní vířivky, sauny a odpočinkové místnosti. Je možné si objednat masáže přímo v hotelovém masážním studiu. Součástí hotelu je prostorná restaurace s vynikající českou kuchyní a odděleným dětským koutkem. Restaurace je vhodná i pro pořádání různých večírků, oslav, svateb apod (příprava rautů, hudba,..). Rádi připravíme speciální, vegetariánskou či jinou dietní stravu. Samozřejmostí je také wifi pokrytí, úschovna zavazadel a lyží, zdarma parkování přímo u hotelu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě se u nás nabízí výběr z mnoha cyklotras, turistika, v blízkosti hotelu se nachází venkovní fitness posilovna, tábořiště, in-line a cyklo okruh a koupaliště. V zimě nazujete lyže přímo u hotelu a můžete využít mnoho sjezdovek různých obtížností v rámci Ski Arény Karlov s 11 km sjezdových tratí.Samozřejmostí jsou kompletní služby pro lyžaře a snowboardisty včetně půjčovny a servisu, dětského koutku přímo u sjezdovky. V okolí je také mnoho upravovaných běžkařských tratí. Ideální pro rodiny, dětské kolektivy, různé spolky sportovního zaměření, sportovce a milovníky hor a čisté přírody.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz