Wellnesshotel Sauna

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Wellness hotel Sauna se nachází v srdci malebné krajiny Jeseníků, v Karlově pod Pradědem. Hotel je situován hned vedle sedačkové lanovky. Využít tak můžete až 11 km sjezdovek Ski Arény Karlov. Je pohodlně dosažitelný autem v každém ročním období.
Vybavení a služby
Hotel nabízí 17 komfortních pokojů a apartmánů tedy celkem 63 lůžek. Většina pokojů je s balkonem a výhledem do okolí.Našim hostům nabízíme wellness zázemí v podobě privátní vířivky, sauny a odpočinkové místnosti. Je možné si objednat masáže přímo v hotelovém masážním studiu. Součástí hotelu je prostorná restaurace s vynikající českou kuchyní a odděleným dětským koutkem. Restaurace je vhodná i pro pořádání různých večírků, oslav, svateb apod (příprava rautů, hudba,..). Rádi připravíme speciální, vegetariánskou či jinou dietní stravu. Samozřejmostí je také wifi pokrytí, úschovna zavazadel a lyží, zdarma parkování přímo u hotelu.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V létě se u nás nabízí výběr z mnoha cyklotras, turistika, v blízkosti hotelu se nachází venkovní fitness posilovna, tábořiště, in-line a cyklo okruh a koupaliště. V zimě nazujete lyže přímo u hotelu a můžete využít mnoho sjezdovek různých obtížností v rámci Ski Arény Karlov s 11 km sjezdových tratí.Samozřejmostí jsou kompletní služby pro lyžaře a snowboardisty včetně půjčovny a servisu, dětského koutku přímo u sjezdovky. V okolí je také mnoho upravovaných běžkařských tratí. Ideální pro rodiny, dětské kolektivy, různé spolky sportovního zaměření, sportovce a milovníky hor a čisté přírody.
TOPlist