České hory » Šumava » Ubytování » Nová Pec » Wellness Hotel Marlin ***

Wellness Hotel Marlin ***

Druh ubytování: 
Hotel
Místo: 
Nová Pec
Adresa: 
Nové Chalupy 1 / 38462 Nová Pec
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-388 328 193, 602 379 598
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.wellnesshotelmarlin.cz www.ceskehory.cz/wellnesshotelmarlin
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 36 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 760 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Nová Pec počasí Nová Pec

Wi-Fi

Je možný

Wellness hotel - restaurant Marlin je rodinný podnik. Hotel se nachází na pravé straně Lipna v obci Nová Pec, jen 3km od hlavní silnice Český Krumlov - Volary. Náš hotel je otevřen jak v létě, tak i v zimě a okolí nabízí mnoho zajímavých možností vyžit.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Wellness hotel Marlin je rodinný podnik, který se nachází na pravé straně Lipna v obci Nová Pec jen 3km od hlavní silnice Český Krumlov - Volary. Náš Hotel leží přimo ve středu Nové Pece, zhruba 300m od autobusové zastávky a pár metrů od vlakového nádraží.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme velké množství služeb. Od restaurace až po fitness. V naší restauraci si můžete objednat jídla staročeské kuchyně, nebo pokrmy z čerstvých ryb. V restauraci je také k dipsozici kulečník. Ubytování v hotelu je zajištěno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pohodlných a komfortně vybavených pokojích. Každý pokoj je vybaven koupelnou,sociálním zařízením a satelitní... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Turistika: V Národním parku Šumava je mnoho překrásných míst, které je možno navštívit. Jedno z nevyhledávanějších míst je Plešné Jezero. Cykloturistika: Okolí Lipenského kraje je rájem pro kolaře. Označené cyklostezky vedou krásnou přírodou pravé a levé strany jezera a jsou propojeny třemi hraničními přechody s Horním Rakouskem. Tři přívozy přes jezero umožňují... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jotra s.r.o
Informace poskytnul: Michael Trampota
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz