Wellness Hotel Marlin ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Wellness hotel Marlin je rodinný podnik, který se nachází na pravé straně Lipna v obci Nová Pec jen 3km od hlavní silnice Český Krumlov - Volary. Náš Hotel leží přimo ve středu Nové Pece, zhruba 300m od autobusové zastávky a pár metrů od vlakového nádraží.
Vybavení a služby
Nabízíme velké množství služeb. Od restaurace až po fitness. V naší restauraci si můžete objednat jídla staročeské kuchyně, nebo pokrmy z čerstvých ryb. V restauraci je také k dipsozici kulečník. Ubytování v hotelu je zajištěno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pohodlných a komfortně vybavených pokojích. Každý pokoj je vybaven koupelnou,sociálním zařízením a satelitní televizí. Internet v hotelu zdarma (wifi ).V provozu je fitness, solárium,masážní křeslo, Whirpool s protiproudem a masážní parní box.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika: V Národním parku Šumava je mnoho překrásných míst, které je možno navštívit. Jedno z nevyhledávanějších míst je Plešné Jezero. Cykloturistika: Okolí Lipenského kraje je rájem pro kolaře. Označené cyklostezky vedou krásnou přírodou pravé a levé strany jezera a jsou propojeny třemi hraničními přechody s Horním Rakouskem. Tři přívozy přes jezero umožňují přechod z jedné strany jezera na druhý. Umožňují tak nepřeberné množství variant různých tras. Houbaření: V rozsáhlých lesních porostech šumavského národního parku v okolí Nové Pece je mnoho míst, kde můžete nalézt mnoho druhů našich hub. Lyžování: Lyžování na Šumavě a v okolí Nové Pece začíná být stále atraktivnější. Hlavně z toho důvodu, že se otevřel hraniční přechod Zvonková a je tak umožněna automobilová doprava do rakouského areálu Hochficht.
TOPlist