Wellness Hotel Marlin ***

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Wellness hotel Marlin je rodinný podnik, který se nachází na pravé straně Lipna v obci Nová Pec jen 3km od hlavní silnice Český Krumlov - Volary. Náš Hotel leží přimo ve středu Nové Pece, zhruba 300m od autobusové zastávky a pár metrů od vlakového nádraží.
Vybavení a služby
Nabízíme velké množství služeb. Od restaurace až po fitness. V naší restauraci si můžete objednat jídla staročeské kuchyně, nebo pokrmy z čerstvých ryb. V restauraci je také k dipsozici kulečník. Ubytování v hotelu je zajištěno ve dvou, tří a čtyřlůžkových pohodlných a komfortně vybavených pokojích. Každý pokoj je vybaven koupelnou,sociálním zařízením a satelitní televizí. Internet v hotelu zdarma (wifi ).V provozu je fitness, solárium,masážní křeslo, Whirpool s protiproudem a masážní parní box.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika: V Národním parku Šumava je mnoho překrásných míst, které je možno navštívit. Jedno z nevyhledávanějších míst je Plešné Jezero. Cykloturistika: Okolí Lipenského kraje je rájem pro kolaře. Označené cyklostezky vedou krásnou přírodou pravé a levé strany jezera a jsou propojeny třemi hraničními přechody s Horním Rakouskem. Tři přívozy přes jezero umožňují přechod z jedné strany jezera na druhý. Umožňují tak nepřeberné množství variant různých tras. Houbaření: V rozsáhlých lesních porostech šumavského národního parku v okolí Nové Pece je mnoho míst, kde můžete nalézt mnoho druhů našich hub. Lyžování: Lyžování na Šumavě a v okolí Nové Pece začíná být stále atraktivnější. Hlavně z toho důvodu, že se otevřel hraniční přechod Zvonková a je tak umožněna automobilová doprava do rakouského areálu Hochficht.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz