Vyhlídka Filipovice

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Filipovice
Adresa: 
Bělá pod Pradědem - Filipovice
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-606 743 400
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.vyhlidka-filipovice.cz www.ceskehory.cz/vyhlidka-filipovice
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Klimatizace

Sauna

Nabízíme Vám celoroční ubytování v příjemném prostředí včetně všech doprovodných služeb. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích a samostatném apartmánu. Chata je nejvhodnější pro skupiny lidí s dětmi od 15-30 lidí.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Chata se nachází v příjemném prostředí Hlubokého Jeseníku v obci Bělá pod Pradědem - Filipovice.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Chata je nejvhodnější pro skupiny lidí s dětmi od 15 -30 lidí. Kapacita chaty je 30 lůžek. Ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Nově také samostatný apartmán 2 lůžka + rozkládací sedačka. Vhodné pro 2 dospělé a 1-2 děti. Nabízíme Vám individuální ceny zavislé na domluvě, sezóně a počtu lidí.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Doufáme že u nás prožijete přijemné chvíle své aktivní i pasivní dovolené v čistém a zdravém horském prostředí, které bezesporu Jeseníky nabízejí. Lyžování: SKIPARK Filipovice, Červenohorské sedlo, Ramzová. Lázně Jeseník. Adrenalin park Jeseníky.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Zděněk Machara
Informace poskytnul: Zdeněk Machara
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz