PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Dolní Morava
Adresa: 
PENZION VALEVIL, Dolní Morava 44, 56169 Králíky
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-465 635 904, 737 575 134
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Fax: 
+420-465 635 930
Web adresa:
www.valevil.cz www.ceskehory.cz/valevil
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 18 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 677 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Morava

Wi-Fi

Penzion Valevil vám nabízí výbornou kuchyni, nekuřácké prostory, zázemí pro Vaše děti, pohodlné parkování přímo před penzionem, sjezdovku pouhých 80 m od penzionu, wifi připojení a TV na každém apartmánu.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Valevil se nachazí na úpatí Kralického Sněžníku, 7km od města Králíky v obci Dolní Morava. Pohodlné parkování přímo před penzionem

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Styl ubytování vychází z apartmánů jaké jsou například v Dolomitech.Tedy dvoulůžka v ložnicích a rozkládací dvoulůžko v obýváku. Apartmány jsou ale výrazně větší. Jedná se o rozměrově největší apartmány na Dolní Moravě. Přesto přistýlky dáváme jen v nejnutnějších případech, protože nechceme snižovat standart Vašeho ubytování.Ubytováváme od 16.00 a při odjezdu je... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Náš penzión se nachazí uprostřed lyžařského areálu Větrný Vrch nabízejícího v zimní sezóně množství sportovního vyžití: 2 vleky, 3 sjezdové tratě, dětské vleky, občerstvení u vleku, snowpark, crossovou trať, 2 lyžařské školy, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, umělé zasněžování, večerní lyžování. V nedalekém lyžařském areálu Ski Sněžník najdete: 4 vleky,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: P&M stavebně obchodní spol.
Informace poskytnul: Petr Vahala
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz