PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Valevil se nachazí na úpatí Kralického Sněžníku, 7km od města Králíky v obci Dolní Morava. Pohodlné parkování přímo před penzionem
Vybavení a služby
Styl ubytování vychází z apartmánů jaké jsou například v Dolomitech.Tedy dvoulůžka v ložnicích a rozkládací dvoulůžko v obýváku. Apartmány jsou ale výrazně větší. Jedná se o rozměrově největší apartmány na Dolní Moravě. Přesto přistýlky dáváme jen v nejnutnějších případech, protože nechceme snižovat standart Vašeho ubytování.Ubytováváme od 16.00 a při odjezdu je potřeba apartmány uvolnit do 10.00. Pokud před Vámi není apartmán obsazen, je možné po dohodě přijet i dříve. V celém objektu je podlahové vytápění. Pro případné sušení se používá žebříkový radiátor v koupelnách. Objekt je silně zaizolován, takže přivítám, když v topné sezoně alespoň jednou denně vyvětráte. Jinak kvůli velkým teplotním rozdílům teče voda po oknech. K dispozici jsou kuchyně se základním vybavením včetně utěrky a prostředku na umývání nádobí. Koupelny jsou vybaveny sprchovým gelem,mýdlem a ručníky. Pro ty, kteří si nevozí vlastní přezůvky máme připraveny jednorázové. V restauraci Valevil můžete mít k dispozici 34 míst u stolu a 10 míst u baru. Rádi vám zde nabídneme speciality české a italské kuchyně, nezapomněli jsme ani na milovníky pravé italské pizzy. Vaříme z čerstvých surovin a snažíme se Vám nabídnout porce, ze kterých se opravdu najíte. Čajovna - vstupte do světa vůní exotických čajů a vodních dýmek. Útulná čajovna půlkruhového půdorysu vás sama vyzve k odpočinku. Whisky bar - relaxaci vám nabízíme v našem whisky baru. Můžete si vybrat z nabídky alkoholických i nealkoholických nápojů.

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Náš penzión se nachazí uprostřed lyžařského areálu Větrný Vrch nabízejícího v zimní sezóně množství sportovního vyžití: 2 vleky, 3 sjezdové tratě, dětské vleky, občerstvení u vleku, snowpark, crossovou trať, 2 lyžařské školy, půjčovnu lyžařského a snowboardového vybavení, umělé zasněžování, večerní lyžování. V nedalekém lyžařském areálu Ski Sněžník najdete: 4 vleky, nejprudší sjezdovou trať ČR, umělé zasněžování, skibus, trvale udržované běžecké tratě. Každým rokem v zimě je v obou lyžařských areálech pořádána řada zajímavých sportovních akcí. Pro letní aktivity v okolí penzionu Valevil doporučujeme řadu cyklistických a turistických tras, turistický výlet na Kralický Sněžník k pramení řeky Moravy, prohlídku nedalekého kláštera Hedeč, exkurze do okolních vojenských pevností. Každým rokem se v období 2. poloviny prázdnin koná spanilá jízda vojenské historické a bojové techniky s osádkami v dobových uniformách okolními městy a obcemi s ukázkami historického boje pořádaná vojenským muzeem v Králíkách. Do Králík se můžete vydat takého kina a na koncerty pořádané v místní kulturním domě na Střelnici nebo do městského muzea Králíky. Sportovní vyžití v nejbližším okolí: tenisové kurty 50m, fourcrossová cyklistická dráha s překážkami 50m, fotbalové hřiště 200m.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz