Ubytování U Niklů

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Kunčice pod Ondřejníkem
Adresa: 
Kunčice pod Ondřejníkem 57
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 888 261, 604 693 404
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
uniklu.cz www.ceskehory.cz/uniklu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Není možný

Nově postavený rodinný penzion u lesa s velkou zahradou a nedalekým vlastním rybníkem (rybolov) vhodný nejen pro rodinnou dovolenou. K dispozici internet, dětské minihřiště, venkovní posezení (gril, výčepní zařízení), v blízkosti obchod, pizzerie. Možnost prohlídky farmy, zdarma jízda traktorem.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Rodinný penzion najdete v podhorské obci Kunčice pod Ondřejníkem, která leží uprostřed Beskyd na úpatí hory Ondřejníku. Můžete odtud dohlédnout na dalších sedm vrcholů – Radhošť, Kněhyni, Stolovou, Nořičí, Javorník, Smrk i Lysou horu. Díky své poloze je ideálním startovacím místem pro letní i zimní turistiku v Beskydech. Dobrá dostupnost autem i autobusem. Objekt... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Pěkné čisté nové ubytovací prostory - penzion jsme otevřeli v roce 2013. Celková ubytovací kapacita – 13 samostatných lůžek + 2 přistýlky, možnost zapůjčení dětské postýlky. V přízemí se nachází dva 3lůžkové pokoje (zelený nebo červený), každý s vlastní plně vybavenou kuchyňkou a koupelnou s WC. V patře můžete využít dva pokoje (3lůžkový a 4lůžkový) se... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

5 minut chůze dobře zásobený obchod, pizzerie, pošta, autobusová zastávka, lékaři. Krásné cyklotrasy různé obtížnosti. Možnost zprostředkování vyjížděk na koních. Lanový park Tarzanie v Trojanovicích www.tarzanie.cz Gibon park v Rožnově pod Radhoštěm www.gibon-park.cz Výlet na koloběžkách www.areal-opalena.cz Koupání – krytý bazén ve Frenštátě p. R.,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jana Niklová
Informace poskytnul: Jana Niklová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz