Server České hory

Lanovky a skiareály
Beskydy, Javorníky, Bílé Karpaty


Fotografická soutěž o hodnotné ceny pro
ty, kteří se podělí o fotky českých hor. Více ZDE >>
Výběr místa: Všechna místa   Rychlý výběr areálu: Výběr areálu

   Ski areály
Přidat skiareál   

Ski areál Bílá Ski areál Bílá - Významné lyžařské středisko v Beskydech, na svazích kopce Zbojnická (776m n.m.). Zasněžování technickým sněhem, večerní lyžování, krásné trasy pro běžkaře.
Druh: Ski areál, Místo: Bílá   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 25 - 50 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Ski Centrum Kohútka Ski Centrum Kohútka - Lyžařské středisko v Javorníkách, v hraničním pásmu hor mezi Slovenskou a Českou republikou.
Druh: Ski areál, Místo: Kohútka   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 50 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski areál Pustevny Ski areál Pustevny - Lyžařské středisko v oblasti Radhošťské hornatiny, 6 km od Frenštátu pod Radhoštěm. Je vhodné jak pro začátečníky, tak pro zdatnější lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Pustevny   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Mimo provoz
Skiareál Soláň - Sedlo Skiareál Soláň - Sedlo - Středisko na hřebenu Vsetínských vrchů. Sjezdové tratě jsou vhodné jak pro lyžaře začátečníky, tak pro pokročilé.
Druh: Ski areál, Místo: Soláň   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Skiareál Soláň - Vrchol Skiareál Soláň - Vrchol - Skiareál na severovýchodních svazích Soláně. Areál s více než třicetiletou tradicí je s necelými 4 km sjezdovek největším lyžařským areálem na Vsetínsku.
Druh: Ski areál, Místo: Soláň   Nalézt místo na mapě
Ski Areál Troják Ski Areál Troják - Lyžařské středisko ve stejnojmenném sedle na hranicích okresů Kroměříž, Vsetín a Zlín. Tři lyžařské vleky Tatrapoma a dva dětské vleky. Lyžařské středisko svými terény uspokojí rodiny s dětmi, lyžaře začátečníky i pokročilé lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Troják   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski areál Razula Ski areál Razula - Tento špičkově vybavený areál nabízí lyžařům jeden z nejmodernějších vleků - Doppelmayr, kterými jsou vybaveny alpská střediska. Kompletně osvětlená bezmála jeden kilometr dlouhá sjezdovka je v sezoně denně upravována rolbou případně dosněžována sněžnými děly.
Druh: Ski areál, Místo: Velké Karlovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Sníh: 20 - 40 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski Mezivodí Ski Mezivodí - Ski Mezivodí se nachází nedaleko obce Bílá. Areál je známý výbornými sněhovými podmínkami po celou sezónu.
Druh: Ski areál, Místo: Bílá   Nalézt místo na mapě
Skiareál Kempaland Skiareál Kempaland - Skiareál Kempaland se nachází na severní straně kopce Kempa, nabízí širokou škálu zimních aktivit a bohaté možnosti apres ski.
Druh: Ski areál, Místo: Bukovec   Nalézt místo na mapě
SKI AREÁL TESÁK SKI AREÁL TESÁK - Ski areál provozovaný TJ Chvalčov ve dvou lokalitách. Areál Cvičná louka se dvěma vleky, z toho jeden pro začátečníky. Osvětlená, pravidelně udržovaná a zasněžovaná sjezdovka. Areál Kyčera pro pokročilé lyžaře se třemi různě náročnými svahy.
Druh: Ski areál, Místo: Chvalčov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Mimo provoz
Dolní Lomná - Armáda Dolní Lomná - Armáda - Skiarál se nechází nedaleko Dolní Lomné, nabízí 860 metrů dlouhou sjezdovku s dvoumístným vlekem.
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Lomná   Nalézt místo na mapě   Počasí
Lyžařský areál Severka Lyžařský areál Severka - Lyžařský areál Severka se nachází v oblasti Těšínských Beskyd, nabízí skvělé podmínky pro všechny lyžaře i začátečníky a snowboardisty, na které tu čeká snowpark.
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Lomná   Nalézt místo na mapě   Počasí
Lyžařský areál Solisko Lyžařský areál Solisko - Lyžařský areál Solisko se nachází v Horní Bečvě, nabízí 3 sjezdovky modré obtížnosti, které jsou vhodné pro začátečníky a rodiny s dětmi.
Druh: Ski areál, Místo: Horní Bečva   Nalézt místo na mapě
Ski Areál Mečová Ski Areál Mečová - Ski Areál Mečová se nachází při Horní Bečvě. Sestává z jedné sjezdovky červené obtížnosti, která je vhodná pro mírně pokročilé a pokročilé lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Horní Bečva   Nalézt místo na mapě
Ski Jasenka Ski Jasenka - Lyžařský areál Jasenka se nachází v pohoří Vsetínské vrchy. Návštěvníkům nabízí celkem 2,5 km sjezdovek a snowpark.
Druh: Ski areál, Místo: Horní Jasenka   Nalézt místo na mapě   Počasí
Lyžařský areál Přelač Lyžařský areál Přelač - Lyžařský areál Přelač se nachází v Horní Lomné. K dispozici jsou tři sjezdovky modré a červené obtížnosti.
Druh: Ski areál, Místo: Horní Lomná   Nalézt místo na mapě   Počasí
Skiareál Karolinka Skiareál Karolinka - Skiareál Karolinka se nachází na okraji města Karolinka a je jednou z nejdelších a nejrozmanitějších sjezdovek v Beskydech.
Druh: Ski areál, Místo: Karolinka   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 80 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Ski areál Visalaje - Radegast Ski areál Visalaje - Radegast - Areál nabízí nejdelší a nejširší sjezdovku v okolí vhodnou pro všechny kategorie lyžařů. Sjezdovka je pravidelně upravována a vybavena zasněžováním. K dispozici je rovněž dětský vlek. Parkování přímo u vleku.
Druh: Ski areál, Místo: Krásná - Sihly   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Skipark Dešná Skipark Dešná - Skipark Dešná se nachází na Slovensku, nedaleko obce Lysá pod Makytou. Skiareál disponuje šesti sjezdovkami a třemi vleky.
Druh: Ski areál, Místo: Lysá pod Makytou   Nalézt místo na mapě
Zóna Snow Makov - Kasárna Zóna Snow Makov - Kasárna - Lyžařský areál v pohoří Javorníků, na pomezí Moravy a Slovenska v nadmořské výšce 1000m n.m. Na své si tedy příjdou jak začínající lyžaři, tak i ti pokročilí.
Druh: Ski areál, Místo: Makov - Kopanice   Nalézt místo na mapě
SKI Malenovice SKI Malenovice - Skiareál Malenovice se nachází 40 km od Ostravy. Nabízí sjezdovky všech obtížností, které potěší i náročné lyžaře. Začátečníci mouhou využít nabízené lyžařské kurzy.
Druh: Ski areál, Místo: Malenovice   Nalézt místo na mapě
SKI areál Mosty u Jablunkova SKI areál Mosty u Jablunkova - Ski areál Mosty u Jablunkova je unikátní areál v České republice se zaměřením na celoroční volnočasové aktivity. Bohatá nabídka služeb areálu je ojedinělá jak svou rozmanitostí, tak cenami se zaměřením na zimní provoz, tak i na letní provoz.
Druh: Ski areál, Místo: Mosty u Jablunkova   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 35 - 45 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Lyžařský areál Vranča Lyžařský areál Vranča - Lyžařský areál Vranča je vhdodný jak pro začátečníky a děti, tak pro zkušené lyžaře, kteří jistě ocení dvě černé sjezdovky a plochy pro skicross. Na snowboardisty čeká snowpark.
Druh: Ski areál, Místo: Nový Hrozenkov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski Svinec Ski Svinec - Ski areál se nachází v Štramberské vrchovině, obklopený přírodní rezervací Svinec. Hlavní sjezdovka dlouhá 470 m potěší svým terénem i náročnější lyžaře. V sezóně 2017/2018 skiareál mimo provoz.
Druh: Ski areál, Místo: Nový Jičín   Nalézt místo na mapě
Ski areál Řeka Ski areál Řeka - Ski areál Řeka se nachází v moravskoslezských Beskydech, nabízí tři sjezdovky lehké až středně obtížné úrovně.
Druh: Ski areál, Místo: Řeka   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski Areál Rusava Ski Areál Rusava - Lyžařský areál Rusava SKI se nachází v obci Rusava - 200m od Hotelu Rusava***, výškový rozdíl svahu je 67m. K dispozici jsou dva vleky pro dospělé – délka 417m a jeden vlek s nízkým vedením lana pro děti – délka 100m, lyžařská a snowbordová škola, půjčovna lyží a snowbordů.
Druh: Ski areál, Místo: Rusava   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lyžařský vlek Pod Soláněm Lyžařský vlek Pod Soláněm - Lyžařský vlek Pod Soláněm se nachází v obci Hutisko-Solanec v části pod Soláněm. Vlek nabízí denní a večerní lyžování, Skibus, parkoviště, stylovou kolibu k příjemnému posezení, pravidelnou strojovou úpravu tratě, snowtubing.
Druh: Ski areál, Místo: Soláň   Nalézt místo na mapě
Lyžařský areál Grúň Lyžařský areál Grúň - Lyžařský areál Grúň se nachází v blízkosti Starých Hamrů. Areál nabízí 4,3 km sjezdovek, pro děti, začátečníky i pokročilé.
Druh: Ski areál, Místo: Staré Hamry   Nalézt místo na mapě
Sníh: 30 - 50 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Provoz So-Ne
Ski Park Stupava Ski Park Stupava - Ski Park se nachází v Buchlovských horách v nadmořské výšce 350-450 m. n.m. Je vhodný jak pro lyžaře, tak i pro snowboardisty, kteří zde najdou kvalitní zázemí ve Freestyle parku.
Druh: Ski areál, Místo: Stupava   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 80 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Skiareál Javorový Vrch Skiareál Javorový Vrch - Středisko se nachází v oblasti Těšínských Beskyd ve výšce 968 m.n.m., asi 40km od Ostravy a 10 km od Třince. Areál disponuje třemi sjezdovakymi a zasněžovacím systémem.
Druh: Ski areál, Místo: Třinec   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski areál Búřov Ski areál Búřov - Ski areál Búřov se nachází na okraji obce Valašská Bystřice. Je vhodný pro pro začínající a pokročilé lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Valašská Bystřice   Nalézt místo na mapě
Ski areál Machůzky Ski areál Machůzky - Ski areál Machůzky je součástí stejnojmenného autokempu ma okraji Velkých Karlovic. Svah je určen pokročilým lyžařům.
Druh: Ski areál, Místo: Velké Karlovice   Nalézt místo na mapě   Počasí
Skiareál Synot - Kyčerka Skiareál Synot - Kyčerka - Lyžařský Ski Areál Synot - Kyčerka se nachází v údolí Pluskovec v obci Velké Karlovice. Nabízí několik sjezdových tratí položených až do nadmořské výšky 710m.n.m.
Druh: Ski areál, Místo: Velké Karlovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Sníh: 20 - 50 cm, Typ sněhu: technický, Provoz So-Ne
Ski areál Zlatník - Biocel Ski areál Zlatník - Biocel - 2 sjezdovky jsou vybaveny dvěma vleky a dětským vlekem délky 70m (nylonové lano). Každodenní úprava sjezdovek lehké a středně těžké obtížnosti, kde si na své přijdou začátečníci i zkušenější lyžaři. Nově vybaveno zasněžováním a osvětlením. Bufet u vleku. Lyžařské kurzy.
Druh: Ski areál, Místo: Zlatník   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Mimo provoz
Ski areál Zlatník - Fela Ski areál Zlatník - Fela - Areál se nachází na úpatí Lysé hory a nabízí sjezdovky nejen pro zdatné lyžaře ale i pro začátečníky. K dispozici jsou 2 vleky, tratě jsou pravidelně upravovány. V prostoru dolní stanice vleků je bufet s občerstvením a sociální zařízení.
Druh: Ski areál, Místo: Zlatník   Nalézt místo na mapě
Ski Svah Zlín Ski Svah Zlín - Lyžařský svah se nachází přímo ve Zlíně. Nabízí umělý svah s pomou, lyžařskou školou, servisem a půjčovnou lyžařského vybavení. Dále je k dispozici snowpark.
Druh: Ski areál, Místo: Zlín   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski areál Jezerné Ski areál Jezerné - Ski areál Jezerné se nachází nedaleko Velkých Karlovic. Areál nabízí 2 sjezdovky - lehké a střední obtížnosti, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi.
Druh: Ski areál, Místo: Jezerné   Nalézt místo na mapě
Sníh: 20 - 40 cm, Typ sněhu: technický, Mimo provoz
Lyžařský areál Újezd u Valašských Klobouk Lyžařský areál Újezd u Valašských Klobouk - Lyžařský areál v obci Újezd u Valašských Klobouk je řazen mezi svahy střední náročnosti. Zejména je vhodný pro rodiny s dětmi a začátečníky. Areál provozuje obecní úřad.
Druh: Ski areál, Místo: Újezd u Valašských Klobouk   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Mimo provoz
Ski areál Celnica Ski areál Celnica - Ski areál se nachází mezi Třeštíkem a Jakubovou v obci Bílá. Areál nabízí 2 sjezdovky a 2 vleky, z nichž jeden je dětský.
Druh: Ski areál, Místo: Bílá   Nalézt místo na mapě
Lyžařský areál Mendl - Břestek Lyžařský areál Mendl - Břestek - Lyžařský areál Mendl - Břestek se nachází nedaleko Uherského Hradiště. Nabízí jednu sjezdovku vhodnou pro rodiny s dětmi a 2 vleky.
Druh: Ski areál, Místo: Břestek   Nalézt místo na mapě
Ski Klema - Bumbálka Ski Klema - Bumbálka - Lyžařské středisko v nadmořské výšce 900 m n.m. na hranicích České a Slovenské republiky.
Druh: Ski areál, Místo: Bumbálka   Nalézt místo na mapě
Ski areál U Sachovy studánky Ski areál U Sachovy studánky - Lyžařské svahy jsou vhodné k rekreačnímu lyžování rodin s dětmi, výuku lyžování školních lyžařských kurzů. Jsou pravidelně upravovány před začátkem denního lyžování a před začátkem večerního lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Horní Bečva   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 60 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Mimo provoz
Lyžařský areál Rališka Lyžařský areál Rališka - Skiareál Rališka se nachází na okraji Horní Bečvy. Disponuje sedačkovou lanovkou, velkým a malým vlekem, které vás vyvezou k červené a modré sjezdovce.
Druh: Ski areál, Místo: Horní Bečva   Nalézt místo na mapě
Sníh: 20 - 55 cm, Typ sněhu: technický, Mimo provoz
Lyžařské středisko Hrádek Lyžařské středisko Hrádek - Lyžařské středisko Hrádek se nachází na okraji stejnojmenné obce. Nabízí vhodné podmínky pro všechny lyžaře, od začátečníků po náročné, kteří jistě ocení černou sjezdovku.
Druh: Ski areál, Místo: Hrádek   Nalézt místo na mapě
Lyžařský areál Kocianka Lyžařský areál Kocianka - Lyžařský areál Kocianka se nachází nedaleko Podolánek a je ideální pro výuku lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Kociánka   Nalézt místo na mapě
Ski areál Červený kámen Ski areál Červený kámen - Lyžařský areál ležící na severní straně vrcholu Červený kámen v nadmořské výšce 690 m. n. m. Nabízí 730 metrů dlouhou, pravidelně upravovanou sjezdovku s technickým zasněžováním.
Druh: Ski areál, Místo: Kopřivnice   Nalézt místo na mapě
Ski areál Štrbáň Ski areál Štrbáň - Ski areál Štrbáň se nachází v obci Strání-Květná. Terény jsou ideální jak pro začátečníky, tak i zkušenější lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Květná   Nalézt místo na mapě
Skiareál Sviňorky Skiareál Sviňorky - Skiareál Sviňorky nabízí 2 sjezdovky o celkové délce 900m, které jsou vhodné jak pro děti, tak pokročilé lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Morávka   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lyžařský areál Palkovice Lyžařský areál Palkovice - Lyžařský areál Palkovice se nachází na okraji stejnojmenné obce. Skiareál disponuje červenou sjezdovkou pro pokročilé lyžaře a modrou pro děti, které mohou využít tažného lana.
Druh: Ski areál, Místo: Palkovice   Nalézt místo na mapě
Ski Pozděchov Ski Pozděchov - Lyžařský svah Pozděchov se nachází v nejvyšší části Vizovické vrchoviny v nadm. výšce 570-650 m. n. m. Je vhodný zejména pro rekreační lyžování, rodiny s dětmi, výuku lyžování a snowboardingu.
Druh: Ski areál, Místo: Pozděchov   Nalézt místo na mapě   Počasí
Mimo provoz
Skiareál Opálená Skiareál Opálená - Skiareál v nadmořské výšce 560 – 670 m.n.m na severovýchodním svahu Ondřejníku.
Druh: Ski areál, Místo: Pstruží   Nalézt místo na mapě
Lyžařský areál Soláň - Bzové Lyžařský areál Soláň - Bzové - Lyžařský areál leží 1,5 km pod hřebenem Soláně ze strany od Velkých Karlovic v nadmořské výšce od 640m do 720m.
Druh: Ski areál, Místo: Soláň   Nalézt místo na mapě
Ski  areál Třanovice Ski areál Třanovice - Ski areál Třanovice se nachází v samotném centru obce Třanovice. Se svou délkou cca 350 m je vhodné pro děti a začínající lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Třanovice   Nalézt místo na mapě
Lyžařský areál Trnava Lyžařský areál Trnava - Lyžařský areál Trnava (502 m n.m.) se nachází na úpatí Hostýnsko Vizovických vrchů. V areálu se nachází jeden plně zrekonstruovaný vlek typu POMA a vlek s nízkým vedením lana, určený pro děti a začátečníky jak na lyžích tak snowboardu. sjezdovky jsou každodenně upravované rolbou i v průběhu dne
Druh: Ski areál, Místo: Trnava   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Mimo provoz
Skiareál U Bambuchů Skiareál U Bambuchů - Lyžařské středisko se nachází ve středu obce Velké Karlovice. Lyžařské středisko je vhodné pro lyžařské kurzy a zájezdy.
Druh: Ski areál, Místo: Velké Karlovice   Nalézt místo na mapě


   Lanovky
Přidat lanovku   

Lanovka Ráztoka - Pustevny Lanovka Ráztoka - Pustevny - Pohodlnou jízdu na Pustevny (1018 m n.m.) se zajímavým pohledem na krajinu z ptačí perspektivy nabízí sedačková lanovka, jejíž nástupní stanice se nachází poblíž hotelu Ráztoka v Trojanovicích v nadmořské výšce 620 m.
Druh: Lanovka, Místo: Pustevny   Nalézt místo na mapě
Lanovka na Javorový vrch Lanovka na Javorový vrch - Sedačková lanovka z Oldřichovic na Javorový vrch
Druh: Lanovka, Místo: Oldřichovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Zpět


TOPlist
  Ubytování Beskydy
Rozšířené vyhledávání
  Ubytovaní na mapách
Snadný výběr ubytování přímo na mapě
  Ubytování Beskydy
Katalog ubytování podle míst
 

Sněhové informace: www.holidayinfo.cz © Sitour CZ a provozovatelé ski areálů

eProgess