Ubytování U Niklů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rodinný penzion najdete v podhorské obci Kunčice pod Ondřejníkem, která leží uprostřed Beskyd na úpatí hory Ondřejníku. Můžete odtud dohlédnout na dalších sedm vrcholů – Radhošť, Kněhyni, Stolovou, Nořičí, Javorník, Smrk i Lysou horu. Díky své poloze je ideálním startovacím místem pro letní i zimní turistiku v Beskydech. Dobrá dostupnost autem i autobusem. Objekt se nachází ve středu obce, přitom stranou hlavní komunikace v klidné části mimo hlavní zástavbu.
Vybavení a služby
Pěkné čisté nové ubytovací prostory - penzion jsme otevřeli v roce 2013. Celková ubytovací kapacita – 13 samostatných lůžek + 2 přistýlky, možnost zapůjčení dětské postýlky. V přízemí se nachází dva 3lůžkové pokoje (zelený nebo červený), každý s vlastní plně vybavenou kuchyňkou a koupelnou s WC. V patře můžete využít dva pokoje (3lůžkový a 4lůžkový) se společnou kuchyní a jídelním koutem (vhodné zejména pro rodiny s dětmi). Součástí úschovna kol a lyží, parkoviště. Na zahradě dětské minihřiště (houpačky, pískoviště, trampolína, skluzavka) Venkovní posezení - možnost využít gril, výčepní zařízení. Rybaření ve vlastním rybníku. Vlastní les za domem vhodný pro houbaření, airsoft, paintball. Možnost zapůjčení kol a elektrokol. Agroturistika - možnost navštívit nedaleký statek s praktickou ukázkou práce kolem krav a ovcí. V blízkosti lom – ideální prostor pro jízdu s RC modely aut. Můžete si zdarma vyzkoušet posezení v bagru, jízdu traktorem.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
5 minut chůze dobře zásobený obchod, pizzerie, pošta, autobusová zastávka, lékaři. Krásné cyklotrasy různé obtížnosti. Možnost zprostředkování vyjížděk na koních. Lanový park Tarzanie v Trojanovicích www.tarzanie.cz Gibon park v Rožnově pod Radhoštěm www.gibon-park.cz Výlet na koloběžkách www.areal-opalena.cz Koupání – krytý bazén ve Frenštátě p. R., aquapark ve Frenštátě p.R., krytý bazén v BRC Čeladná, Aquapark Olešná. Ondřejník a Javorník – ideální pro paragliding (pro zájemce možnost zprostředkování tandemového seskoku či kontaktu na školu paraglidingu na Ondřejníku). Beskydské rehabilitační centrum – léčebná rehabilitace, kulturní akce, polárium. Vyhlídkové lety - letiště Frýdlant. Skokanské můstky ve Frenštátě p. R., v blízkosti také motokáry. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově p. R. Pohankový mlýn v Trojanovicích. Muzeum Tatra Kopřivnice. Štramberská trúba, artobretum, rozhledna, minipivovar Štramberk.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz