České hory » Beskydy » Ubytování » Študlov » Turistická ubytovna Študlov

Turistická ubytovna Študlov

Druh ubytování: 
Ubytovna
Místo: 
Študlov
Adresa: 
Študlov 162, 756 12
Telefon: 
zobrazit telefony
Vedoucí ubytovny tel: 731 761 138
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.studlov.cz
www.ceskehory.cz/ubytovna-studlov
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 22 lůžek

wi-fi Internet

nadmorska_vyska nadmořská výška: 570 m.

Po domluvě

Objekt turistické ubytovny se nachází na vyvýšeném místě nad obcí, vedle lesního porostu. Poblíž se nachází fotbalové a multifunkční hřiště. K dispozici jsou dvou až osmilůžkové pokoje, společenská místnost a kuchyňka. Celková kapacita lůžek je 22. Poloha ubytovny skýtá krásný výhled do kraje.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Obec Študlov leží ve Zlínském kraji a hrdě se hlásí k mikroregionu Hornolidečsko. Nachází se v údolí potoka Dúbravka asi 3km na jih od Horní Lidče. Malá obec s 500 obyvateli je obklopena ze tří stran výběžky Bílých Karpat – kopci Požárem, Hrádkem a Stráží. Nejvyšším místem katastru je Končitá s nadmořskou výškou 817 m.n.m. Turistická ubytovna je situována na... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V ubytovně máme 4 pokoje - 1x 9 lůžek, 1x 5 lůžek, 1x6 lůžek se sprchovým koutem a 1x2 lůžka se sprchovým koutem. K dispozici jsou ještě dvě velké koupelny se sprchovými kouty a WC. Součástí ubytovny je kuchyňka a prostorná společenská místnost s televizí.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí vybízí k turistickým výletům - mezi nejzajímavější patří např. rozhledna Královec,skalní útvary na Pulčinách, Čertovy skály v Lidečku, celoroční výstava mechanického betlému v Horní Lidči, muzeum Kardinála Štěpána Trochty ve Francově Lhotě.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: obec Študlov
Informace poskytnul: Ladislava Śerá
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz