Turistická ubytovna Študlov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Študlov leží ve Zlínském kraji a hrdě se hlásí k mikroregionu Hornolidečsko. Nachází se v údolí potoka Dúbravka asi 3km na jih od Horní Lidče. Malá obec s 500 obyvateli je obklopena ze tří stran výběžky Bílých Karpat – kopci Požárem, Hrádkem a Stráží. Nejvyšším místem katastru je Končitá s nadmořskou výškou 817 m.n.m. Turistická ubytovna je situována na vyvýšeném místě s krásným výhledem na okolní hornatou krajinu.Poblíž ubytovny se nachází sportovní areál s víceúčelovým využitím. GPS souřadnice: 49.1566506N, 18.0856392E. Dostanete se k nám nejlépe osobním automobilem, ale je možnost přicestovat vlakem do sousední obce Val.Příkazy a protáhnout své tělo procházkou - 2,5km, autobusem přicestujete v pracovní dny na zastávku Na točně - 400m
Vybavení a služby
V ubytovně máme 4 pokoje - 1x 9 lůžek, 1x 5 lůžek, 1x6 lůžek se sprchovým koutem a 1x2 lůžka se sprchovým koutem. K dispozici jsou ještě dvě velké koupelny se sprchovými kouty a WC. Součástí ubytovny je kuchyňka a prostorná společenská místnost s televizí.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí vybízí k turistickým výletům - mezi nejzajímavější patří např. rozhledna Královec,skalní útvary na Pulčinách, Čertovy skály v Lidečku, celoroční výstava mechanického betlému v Horní Lidči, muzeum Kardinála Štěpána Trochty ve Francově Lhotě.
TOPlist