PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Turistická ubytovna Študlov

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Obec Študlov leží ve Zlínském kraji a hrdě se hlásí k mikroregionu Hornolidečsko. Nachází se v údolí potoka Dúbravka asi 3km na jih od Horní Lidče. Malá obec s 500 obyvateli je obklopena ze tří stran výběžky Bílých Karpat – kopci Požárem, Hrádkem a Stráží. Nejvyšším místem katastru je Končitá s nadmořskou výškou 817 m.n.m. Turistická ubytovna je situována na vyvýšeném místě s krásným výhledem na okolní hornatou krajinu. Poblíž ubytovny se nachází sportovní areál s víceúčelovým využitím. GPS souřadnice: 49.1566506N, 18.0856392E. Dostanete se k nám nejlépe osobním automobilem, ale je možnost přicestovat vlakem do sousední obce Val. Příkazy a protáhnout své tělo procházkou - 2,5km, autobusem přicestujete v pracovní dny na zastávku Na točně - 400m
Vybavení a služby
V ubytovně máme 4 pokoje - 1x 9 lůžek, 1x 5 lůžek, 1x6 lůžek se sprchovým koutem a 1x2 lůžka se sprchovým koutem. K dispozici jsou ještě dvě velké koupelny se sprchovými kouty a WC. Součástí ubytovny je kuchyňka a prostorná společenská místnost s televizí.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Okolí vybízí k turistickým výletům - mezi nejzajímavější patří např. rozhledna Královec, skalní útvary na Pulčinách, Čertovy skály v Lidečku, celoroční výstava mechanického betlému v Horní Lidči, muzeum Kardinála Štěpána Trochty ve Francově Lhotě.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz