PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Křižany » Treehouse Ještěd

Treehouse Ještěd

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Křižany
Adresa: 
Křižany
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-776 681 197
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.treehousejested.cz www.ceskehory.cz/treehousejested
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 580 m.

Není možný

Netradiční ubytování - vyhlídkový posed (treehouse) vysoko v korunách stromů s výhledem na ještěd, absolutně na samotě, uprostřed lesů přírodního parku Jetštěd. Bez elektrické energie, přesto s veškerým komfortem. Zážitkové romantické ubytování tak, jak ho neznáte.


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Treehouse Ještěd se nachází na unikátním místě na samotě v lese uprostřed přírodního parku Ještěd, v bezprostředním dosahu turistických tras, a to Svatojakubské cesty i hřebenovky vedoucí na Ještěd. Veškerá občasnká vybavenost je v dochozí vzdálenosti. Dostupnost autem je 350m od treehousu, tuto vzdálenost je možné překonat se zavazadly naším terénním automobilem. Vzdálenost od Liberce je cca 15 minut.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Na ploše přes 30 000m2 provozujeme dva treehousy, zcela samostatně v absolutním soukromí. Treehousy jsou od sebe vzdáleny přes 200m a zajišťují ničím nerušený pobyt. Ač jsme bez elektrické energie, najdete u nás i saunu, lednici, lesní sprchu, ekologické WC, plyně vybavený kuchyňský kout nebo třeba posezení s ohništěm a grilem. V případě chladnějších nocí se treehouse... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Okolí nabízí kromě nepřeberných turistických tras vedoucích Přírodním parkem Ještěd i třeba koupání na nedaleké bílé pláži v Hamru na Jezeře. Pro naše hosty můžeme také domluvit aktivitu "nahoru pěšky, dolů na koloběžce" a to na vrchol Ještědu a dolů na koloběžce až přímo k treehousu. Pro adrenalinové nadšence a zvláštní příležitosti domluvíme výlet letadlem s... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Nethor-V s.r.o.
Informace poskytnul: Klára Beranová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz