PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Treehouse Ještěd

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Treehouse Ještěd se nachází na unikátním místě na samotě v lese uprostřed přírodního parku Ještěd, v bezprostředním dosahu turistických tras, a to Svatojakubské cesty i hřebenovky vedoucí na Ještěd. Veškerá občasnká vybavenost je v dochozí vzdálenosti. Dostupnost autem je 350m od treehousu, tuto vzdálenost je možné překonat se zavazadly naším terénním automobilem. Vzdálenost od Liberce je cca 15 minut.
Vybavení a služby
Na ploše přes 30 000m2 provozujeme dva treehousy, zcela samostatně v absolutním soukromí. Treehousy jsou od sebe vzdáleny přes 200m a zajišťují ničím nerušený pobyt. Ač jsme bez elektrické energie, najdete u nás i saunu, lednici, lesní sprchu, ekologické WC, plyně vybavený kuchyňský kout nebo třeba posezení s ohništěm a grilem. V případě chladnějších nocí se treehouse pohodlně vyhřeje stylovým litinovým plynovým krbem s automatickou funkcí. Nechybí ani panoramatická terasa s posezením a s dechberoucím výhledem na Jetěd. Pobyt u nás tak kombinuje jedinečnost zážitku z lesního prostředí a zároveň komfortu veškerého vybavení a luxusu. Přijďte zažít neobvyklou romantiku do korun stromů, a přesvědčte se.

Pobyt se psem: Není možný
Rekreace a služby v okolí
Okolí nabízí kromě nepřeberných turistických tras vedoucích Přírodním parkem Ještěd i třeba koupání na nedaleké bílé pláži v Hamru na Jezeře. Pro naše hosty můžeme také domluvit aktivitu "nahoru pěšky, dolů na koloběžce" a to na vrchol Ještědu a dolů na koloběžce až přímo k treehousu. Pro adrenalinové nadšence a zvláštní příležitosti domluvíme výlet letadlem s průletem kolem Ještědu. Pilot Vás vyzvedne z letiště v dochozí vzdálenosti od Treehousu. Známá In-line stezka Osečná-Stráž pod Ralskem je nedaleko, Golf Ještěd ještě blíž. A pro děti, které vítáme v našich pohádkových treehousech, je nedaleko Lesopark Horka s nepřebernými aktivitami. A nebo u nás můžete jen tak relaxovat v hamakách, obdivovat les a jeho obyvatele a prostě užívat si život bez stresu a shonu všedních dnů.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz