PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Dolní Morava » Tree houses Sněžník

Tree houses Sněžník

Druh ubytování: 
Horská chata
Místo: 
Dolní Morava
Adresa: 
Dolní Morava
Web adresa:
www.ceskehory.cz/treehouses-sneznik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 4 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 700 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Morava

Je možný

Parkování

Sauna

Náš dům na stromě se nachází v pohoří Kralického Sněžníku v samotné linii pevnostního opevnění, které bylo budováno v 30.letech minulého století na obranu Československé republiky. 2km od nás je známé horské středisko Dolní Morava se spoustou zajímavých atrakcí pro trávení volného času v létě/zimě

Tree houses Sněžník Detailní informace
Typ jednotky: Chata/chalupa
4 Lůžka, Kuchyňský kout, Vlastní sociální zařízení, Balkón/terasa
Lůžka:
1x Dvoulůžko
1x Patrová postel
Detailní popis »
Sauna
Celkové vybavení objektu
Venkovní gril
Ohniště
Kryté venkovní posezení
Sauna
Povlečení
Parkování
Pobyt se psem: Je možný
Stravování
Bez stravování
Snídaně
Umístění objektu
U lyžařských vleků (2.8km)
U běžkařských tratí (2km)
U cyklostezky (150m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Na začátku obce Dolní Morava po levé straně, kdy náš dům na stromě je v těsném sousedství u pěchotního srubu K S 6. Domeček funguje celoročně, kdy pro zimní měsíce garantujeme teplotu pobytu 20-25 °C (domeček je speciálně zateplen a vybaven kvalitními norskými kamínky na dřevo). Příjezd k domečku je po naší louce, kdy polní cesta je v zimních měsících protahovaná traktorem s radlicí.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

U domečku je postavena finská cedrová sauna/prosklený cedrový sud, který si vyhřejete topením dřeva v ohništi. Současně je zde pro Vás připravena sprcha, kterou si taktéž ohřejete topením dřeva v kotlíku (provoz od jara do podzimu). V zimních měsících máme pro Vás zajištěno sprchování v 1km vzdáleném moderním autokempu. Na domečku jsou pro Vás připraveny župany,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Sportovní areál Dolní Morava 2km od nás. Stezka v oblacích, horská bobová dráha 3km (2 nejdelší v Evropě), most přes údolí - délka 700m, 100m nad terénem (největší na světě). V zimě 12km sjezdovek včetně večerního lyžování, noční sáňkování na sáňkařské dráze, 70km upravovaných běžkařských stop více www.dolnimorava.cz Návštěva linie pevnostního opevnění na Kralicku... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: První zábřežská developerská
Informace poskytnul: Miroslav Šebesta
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz