České hory » Jeseníky » Ubytování » Kouty nad Desnou » Švihák horský - dříve Chata Šindelná

Švihák horský - dříve Chata Šindelná

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Kouty nad Desnou
Adresa: 
Kouty nad Desnou č. p. 64, Loučná nad Desnou 788 11
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-737 550 966
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.svihak-horsky.cz
www.ceskehory.cz/svihak-horsky

kapacita  kapacita: 14 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  639 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Kouty nad Desnou počasí Kouty nad Desnou


Poloha a dosažitelnost
Chatu Švihák horský najdete v Koutech nad Desnou v Jeseníkách, 150m od ski areálu Šindelná a pouhý 1km od nového areálu Kouty nad Desnou. Ski areál Přemyslov je vzdálen 6km a Červenohorské sedlo 8 km. Parkování je přímo u chaty pro 3 auta. K chatě se dostanete také kyvadlovou přepravou, která má zastávku vzdálenou cca 300 m.
Vybavení a služby
14 lůžek ve 4 pokojích. Wi-Fi, Společenská místnost s krbem, televizí a Hi-Fi věží. Vybavená kuchyň (nádobí, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice...). 2 sprchy, 2 toalety. Elektrické centrální vytápění s možností přitápění krbem na dřevo. Zahrada s živým plotem zajišťujícím soukromí. Ohniště s posezením, venkovní gril. Bezpečné uzamčení kol a lyží přímo v objektu.
Rekreace a služby v okolí
ZIMNÍ AKTIVITY • Lyžařské středisko Šindelná (cca 150m) • Nový lyžařský areál Kouty nad Desnou (cca 1km) • Lyžařský areál Přemyslov (cca 6km) • Lyžařský areál Červenohorské sedlo (cca 8 km) • Desítky km běžeckých tratí. LETNÍ AKTIVITY • Výletní trasy na Praděd, Skřítek, Alfredku, Červenohorské sedlo, Švýcárnu a mnoho dalších • Pěší turistika i cykloturistika s ... více >>
Provozovatel: Sylva Suchánková
Informace poskytnul: Petra Martinčíková
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 18 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz