Roubenka Polubný - Horní Polubný, Kořenov

Roubenka Polubný

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Polubný
Adresa: 
Polubný č.p. 945, 468 52 Kořenov
Telefon: 
+420-775 660 601
Web adresa:
www.roubenkapolubny.cz
www.ceskehory.cz/roubenkapolubny

kapacita  kapacita: 10 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - Jizera počasí Kořenov - Jizera

počasí Černá Říčka počasí Černá Říčka


Poloha a dosažitelnost
Roubenka Polubný se nachází ve vesničce Horní Polubný, obec Kořenov, v Jizerských horách. Příjezdová silnice je udržovaná, k dispozici jsou dvě krytá venkovní parkovací stání, a stojany na kola. Novostavba chalupy je umístěna ve svahu s výhledem na polubenský kostel, rozhlednu Štěpánka a okolí. Pozemek umožňuje soukromí, a lze je využívat, včetně ohniště, a posezení.
Vybavení a služby
V chalupě jsou v patře 2 oddělené apartmány. V každém apartmánu jsou dva pokoje s lůžky pro celkem 5 osob a koupelna. V jednom pokoji jsou 2 x dvoulůžko, ve druhém vždy 1 x manželská postel a 1 x jednolůžko. Přízemí je společné. Chalupa je kompletně vybavená. V hlavní sednici je televizor, k dispozici jsou knihy, společenské hry, a hračky. Tradiční kachlová kamna ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Ski areál Černá Říčka - 2km, volnočasový a ski areál U Čápa v Příchovicích - 5km ski areál Rejdice - 3km, osada Jizerka - 6km, rozhledna Štěpánka, běžecké trasy - za chalupou na Václavíkovu studánku a Jizerku, Harrachov - 10km. Restaurace Podkůvka - 200m, bistro u kostela - 200m, obchod v Kořenově - 3km.
Provozovatel: JUDr. Milena Hegenbartová
Informace poskytnul: Milena Hegenbartová
TOPlist