PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Ubytování » Horní Polubný » Roubenka Polubný

Roubenka Polubný

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Horní Polubný
Adresa: 
Polubný č.p. 945, 468 52 Kořenov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-775 660 601
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.roubenkapolubny.cz www.ceskehory.cz/roubenkapolubny
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 10 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Kořenov - Jizera

počasí Černá Říčka

Wi-Fi

Sauna

Luxusní chalupa k pronájmu, dva oddělené apartmány s vlastní koupelnou po pěti lůžkách, společný prostor sednice s kachlovými kamny, kuchyň, sauna, lyžárna/kolárna, krytá 2 venkovní stání, celkem pro 10 lidí. Plný komfort. S velkým pozemkem zaručující soukromí. Běžecké trasy za chalupou.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Sauna

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Roubenka Polubný se nachází ve vesničce Horní Polubný, obec Kořenov, v Jizerských horách. Příjezdová silnice je udržovaná, k dispozici jsou dvě krytá venkovní parkovací stání, a stojany na kola. Novostavba chalupy je umístěna ve svahu s výhledem na polubenský kostel, rozhlednu Štěpánka a okolí. Pozemek umožňuje soukromí, a lze je využívat, včetně ohniště, a posezení.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V chalupě jsou v patře 2 oddělené apartmány. V každém apartmánu jsou dva pokoje s lůžky pro celkem 5 osob a koupelna. V jednom pokoji jsou 2 x dvoulůžko, ve druhém vždy 1 x manželská postel a 1 x jednolůžko. Přízemí je společné. Chalupa je kompletně vybavená. V hlavní sednici je televizor, k dispozici jsou knihy, společenské hry, a hračky. Tradiční kachlová kamna... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Ski areál Černá Říčka - 2km, volnočasový a ski areál U Čápa v Příchovicích - 5km ski areál Rejdice - 3km, osada Jizerka - 6km, rozhledna Štěpánka, běžecké trasy - za chalupou na Václavíkovu studánku a Jizerku, Harrachov - 10km. Restaurace Podkůvka - 200m, bistro u kostela - 200m, obchod v Kořenově - 3km.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: JUDr. Milena Hegenbartová
Informace poskytnul: Milena Hegenbartová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz