Roubenka Polubný

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Roubenka Polubný se nachází ve vesničce Horní Polubný, obec Kořenov, v Jizerských horách. Příjezdová silnice je udržovaná, k dispozici jsou dvě krytá venkovní parkovací stání, a stojany na kola. Novostavba chalupy je umístěna ve svahu s výhledem na polubenský kostel, rozhlednu Štěpánka a okolí. Pozemek umožňuje soukromí, a lze je využívat, včetně ohniště, a posezení.
Vybavení a služby
V chalupě jsou v patře 2 oddělené apartmány. V každém apartmánu jsou dva pokoje s lůžky pro celkem 5 osob a koupelna. V jednom pokoji jsou 2 x dvoulůžko, ve druhém vždy 1 x manželská postel a 1 x jednolůžko. Přízemí je společné. Chalupa je kompletně vybavená. V hlavní sednici je televizor, k dispozici jsou knihy, společenské hry, a hračky. Tradiční kachlová kamna nabízejí ležení za pecí. Všude je WIFI pro internetové připojení. V plně vybavené kuchyni je lednice, trouba s varnou deskou, myčka, sady nádobí, potravinová skříň na uložení potravin. K dispozici je rovněž kávovar Nespresso s originálními náplněmi s kávou různé intenzity a příchutí. Koupelny v apartmánech jsou vybaveny sprchovým koutem se dvěma sprchami, umyvadlem a závěsným WC. V přízemí je oddělená toaleta, sauna a technická místnost, ve které lze sušit oblečení a boty/lyžáky. Finská sauna je vybavena dvěma lavicemi, a vonnou esencí, k dispozici je USB disk s vybranou meditační hudbou k poslechu. V ložnicích jsou kvalitní matrace s ochrannými podložkami, protialergické přikrývky a polštáře ze značkového dutého vlákna Du Pont, damaškové povlečení, a sady ručníků (vždy osuška a ručník na osobu), k uložení oblečení slouží stylové skříně nebo komody.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski areál Černá Říčka - 2km, volnočasový a ski areál U Čápa v Příchovicích - 5km ski areál Rejdice - 3km, osada Jizerka - 6km, rozhledna Štěpánka, běžecké trasy - za chalupou na Václavíkovu studánku a Jizerku, Harrachov - 10km. Restaurace Podkůvka - 200m, bistro u kostela - 200m, obchod v Kořenově - 3km.
TOPlist