PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ

Roubenka Polubný

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Roubenka Polubný se nachází ve vesničce Horní Polubný, obec Kořenov, v Jizerských horách. Příjezdová silnice je udržovaná, k dispozici jsou dvě krytá venkovní parkovací stání, a stojany na kola. Novostavba chalupy je umístěna ve svahu s výhledem na polubenský kostel, rozhlednu Štěpánka a okolí. Pozemek umožňuje soukromí, a lze je využívat, včetně ohniště, a posezení.
Vybavení a služby
V chalupě jsou v patře 2 oddělené apartmány. V každém apartmánu jsou dva pokoje s lůžky pro celkem 5 osob a koupelna. V jednom pokoji jsou 2 x dvoulůžko, ve druhém vždy 1 x manželská postel a 1 x jednolůžko. Přízemí je společné. Chalupa je kompletně vybavená. V hlavní sednici je televizor, k dispozici jsou knihy, společenské hry, a hračky. Tradiční kachlová kamna nabízejí ležení za pecí. Všude je WIFI pro internetové připojení. V plně vybavené kuchyni je lednice, trouba s varnou deskou, myčka, sady nádobí, potravinová skříň na uložení potravin. K dispozici je rovněž kávovar Nespresso s originálními náplněmi s kávou různé intenzity a příchutí. Koupelny v apartmánech jsou vybaveny sprchovým koutem se dvěma sprchami, umyvadlem a závěsným WC. V přízemí je oddělená toaleta, sauna a technická místnost, ve které lze sušit oblečení a boty/lyžáky. Finská sauna je vybavena dvěma lavicemi, a vonnou esencí, k dispozici je USB disk s vybranou meditační hudbou k poslechu. V ložnicích jsou kvalitní matrace s ochrannými podložkami, protialergické přikrývky a polštáře ze značkového dutého vlákna Du Pont, damaškové povlečení, a sady ručníků (vždy osuška a ručník na osobu), k uložení oblečení slouží stylové skříně nebo komody.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Ski areál Černá Říčka - 2km, volnočasový a ski areál U Čápa v Příchovicích - 5km ski areál Rejdice - 3km, osada Jizerka - 6km, rozhledna Štěpánka, běžecké trasy - za chalupou na Václavíkovu studánku a Jizerku, Harrachov - 10km. Restaurace Podkůvka - 200m, bistro u kostela - 200m, obchod v Kořenově - 3km.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz