Roubenka Polubný

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
32.000,- Kč/týden/chalupa (v sezóně se pronajímá chalupa na celý týden)
pobyty od pátku do pátku
Letní sezona - ceny
32.000,- Kč/týden/chalupa (v sezóně se pronajímá chalupa na celý týden)
pobyty od pátku do pátku
Období mimo sezónu - ceny
32.000,- Kč/týden/chalupa

Silvestrovský a vánoční týden: 50.000,- Kč/týden (chalupa se pronajímá na celý týden)

v ostatních případech 5.200,- Kč/den/chalupa
(mimo sezónu se pronajímá chalupa na dvě a více nocí)
Další informace:
K této ceně se připočítává lázeňský poplatek ve výši 12,- Kč/den za každou dospělou osobu nad 18 let, a obecní poplatek z ubytování 2,- Kč/den za každou osobu (dále jen poplatky).

Pro rezervaci termínu je důležité vyplnit a zaslat přihlášku k pobytu a zaplatit zálohu 50% z celkové částky za ubytování převodem na účet, aby mohl být termín zarezervován. Dokud není záloha připsána na náš účet, vedeme termín jako volný. Zbývající částku, včetně poplatků, je nutné uhradit převodem na účet do 14 dní před nástupem na pobyt. Při nástupu na pobyt jsou ubytovaní vázáni ubytovacím řádem, se kterým jsou povinni se předem seznámit.

Rezervaci objektu a kontrolu dostupnosti dle kalendáře učiňte prostřednictvím webových stránek ubytovatele www.roubenkapolubny. cz.
Stravování
V chalupě je kompletně vybavená kuchyně, k dispozici je kávovar Nespresso s náplněmi.
Nejbližší restaurace je Podkůvka 200m od chalupy.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz