Server České hory

Lanovky a skiareály
Krkonoše


Fotografická soutěž o hodnotné ceny pro
ty, kteří se podělí o fotky českých hor. Více ZDE >>
Výběr místa: Všechna místa   Rychlý výběr areálu: Výběr areálu

   Ski areály
Přidat skiareál   

Harrachov Harrachov - Jedno z hlavních krkonošských středisek se sjezdovkami všech stupňů obtížnosti, skokanskými můstky i běžeckými závodními tratěmi.
Druh: Ski areál, Místo: Harrachov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 50 - 70 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Skiareál Benecko Skiareál Benecko - Moderní skiareál Benecko nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi. Areál je uměle zasněžován a nabízí každodenní večerní lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Benecko   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 50 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Černá hora - J.Lázně - SkiResort ČERNÁ HORA – PEC Černá hora - J.Lázně - SkiResort ČERNÁ HORA – PEC - Středisko zimních sportů ve východní části Krkonoš, v údolí Janského potoka pod Černou horou (1299 m.n.m.).
Druh: Ski areál, Místo: Janské Lázně   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 40 - 100 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Skipark Mladé Buky Skipark Mladé Buky - Lyžařský areál s ambicemi poskytovat nejlepší služby lyžařům všech úrovní. Osm vleků a sjezdovky různé obtížnosti, U-rampa, snowpark s 8 překážkami a třemi skoky, Kidpark nejen pro nejmensí, technické zasněžování, kvalitní večerní osvětlení celého areálu a parkoviště zdarma přímo v areálu.
Druh: Ski areál, Místo: Mladé Buky   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 35 - 50 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Pec pod Sněžkou - SkiResort ČERNÁ HORA – PEC Pec pod Sněžkou - SkiResort ČERNÁ HORA – PEC - Známé středisko pod nejvyšší horou České republiky - Sněžkou, které poskytuje díky své poloze ideální sněhové podmínky 5-6 měsíců v roce.
Druh: Ski areál, Místo: Pec pod Sněžkou   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 70 - 100 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Rokytnice nad Jizerou - SKIREGION.CZ Rokytnice nad Jizerou - SKIREGION.CZ - Jedno z největších lyžařských center v Krkonoších, které nabízí možnost velkého výběru svahů různé náročnosti pro začátečníky i zdatné lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Rokytnice nad Jizerou   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 45 - 90 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Ski areál Špindlerův Mlýn Ski areál Špindlerův Mlýn - Známé mezinárodní zimní středisko v centrální části Krkonoš s vynikajícími podmínkami jak pro sjezdové, tak pro běžecké lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Špindlerův Mlýn   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 50 - 60 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Nový sníh: 1 cm, V provozu
Velká Úpa - SkiResort ČERNÁ HORA - PEC Velká Úpa - SkiResort ČERNÁ HORA - PEC - Areál Velká úpa se nachází v centru obce Velká Úpa přimo na trase Trutnov – Pec pod Sněžkou
Druh: Ski areál, Místo: Velká Úpa   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 80 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Skiareál Aldrov – Vítkovice v Krkonoších Skiareál Aldrov – Vítkovice v Krkonoších - Lyžařský areál Aldrov leží v nadmořské výšce 733 m n.m. a lyžaři si zde mohou vybrat jednu ze 4 sjezdových tratí.
Druh: Ski areál, Místo: Vítkovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 60 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Černý Důl - SkiResort ČERNÁ HORA – PEC Černý Důl - SkiResort ČERNÁ HORA – PEC - Skipark Černý Důl zajišťuje lyžařské vyžití pro každého lyžaře s rozmanitými sjezdovými terény i délkami vleků a tratí.
Druh: Ski areál, Místo: Černý Důl   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Mimo provoz
Skiareál Herlíkovice - Bubákov Skiareál Herlíkovice - Bubákov - Skiareál Herlíkovice zaujímá přední místo na českém trhu a patří mezi nejnavštěvovanější skiareály v Čechách. Kvalita nabízených doprovodných služeb ve skiareálu jsou na vysoké úrovni. Velký důraz je kladen také na bezpečnostní prvky v celém areálu.
Druh: Ski areál, Místo: Herlíkovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Sníh: 30 - 50 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Ski areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou Ski areál Kamenec - Jablonec nad Jizerou - Skiareál Kamenec leží v severních Čechách na okraji města Jablonec nad Jizerou. Disponuje třemi kilometry sjezdových tratí a snowparkem.
Druh: Ski areál, Místo: Jablonec nad Jizerou   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 40 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Ski areál Kozinec Ski areál Kozinec - Skiareál v Hrabačově, asi 1km od Jilemnice. Skiareál je mimo provoz.
Druh: Ski areál, Místo: Jilemnice   Nalézt místo na mapě
Kořenov - Příchovice - SKIREGION.CZ Kořenov - Příchovice - SKIREGION.CZ - Ski areál se nachází v nadmořské výšce 801m v obci Příchovice. Tři vleky, šest svahů, snowpark, icebar, buffet, restaurace, půjčovna, skiservis, lyžařská školka
Druh: Ski areál, Místo: Kořenov - Příchovice   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 20 - 55 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Kořenov - Rejdice - SKIREGION.CZ Kořenov - Rejdice - SKIREGION.CZ - Lyžařský areál na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Vynikající podmínky jak pro zimní, tak pro letní rekreaci. Místní Chata Panorama Vám nabízí stylové ubytování, celodenní stravování a relaxační centrum.
Druh: Ski areál, Místo: Kořenov - Rejdice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 75 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Vlek Mýtiny Vlek Mýtiny - Lyžařský vlek a sjezdovka o délce cca 450m. Sjezdovka je upravovaná a osvětlená pro večerní lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Kořenov   Nalézt místo na mapě
Ski Areál Malá Úpa Ski Areál Malá Úpa - Areál nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi, začínající a středně zdatné lyžaře, čemuž odpovídá obtížnost sjezdových tratí. Čekací doby na lyžařských vlecích jsou minimální, a proto zde můžete prožít klidnou a romantickou dovolenou.
Druh: Ski areál, Místo: Malá Úpa   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 60 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Paseky nad Jizerou - SKIREGION.CZ Paseky nad Jizerou - SKIREGION.CZ - Skiareál v němž naleznete lyžařské školy, ski servisy, půjčovny sportovního vybavení, občerstvení.
Druh: Ski areál, Místo: Paseky nad Jizerou   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 50 cm, Typ sněhu: technický, Provoz So-Ne
Skiareál Strážné Skiareál Strážné - Skiareál Strážné je moderní lyžařské centrum nacházející se v nadmořské výšce 800m n.m. 6 km od Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn. Náš areál je vybaven čtyřmi sjezdovými tratěmi všech stupňů obtížnosti od modré až po černou.
Druh: Ski areál, Místo: Strážné   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 40 - 70 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Provoz So-Ne
Svoboda nad Úpou - SkiResort ČERNÁ HORA - PEC Svoboda nad Úpou - SkiResort ČERNÁ HORA - PEC - Ski areál se nachází ve Svobodě nad Úpou, jedná se příjemný areál se třemi sjezdovkami vhodnými pro rodinnou rekreaci. Areál je součástí Skiresortu Černá Hora, takže permanentku lze využít i na dalších svazích.
Druh: Ski areál, Místo: Svoboda nad Úpou   Nalézt místo na mapě
Mimo provoz
Ski areál Janova Hora Ski areál Janova Hora - Ski areál je pro sezónu 2013/2014 uzavřen! Lyžařský areál Janova Hora se nachází v obci Vítkovice v Krkonoších. Areál nabízí vynikající podmínky začínajícím i pokročilým lyžařům. Sportovcům nabízí 2 vleky s celkovou kapacitou 1620 os/hod, umělé zasněžování, noční lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Vítkovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski areál Kněžický vrch - Vrchlabí Ski areál Kněžický vrch - Vrchlabí - Lyžařský areál na Kněžickém vrchu ve Vrchlabí. Vleky vedou na Kněžický vrch (550 - 710 m.n.m.), odkud je nejen krásný výhled na Vrchlabí a okolní panorama Krkonoš, ale i pohodlný přístup na běžecké tratě Benecka a Míseček s délkou až 50km.
Druh: Ski areál, Místo: Vrchlabí - Kněžický vrch   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Skiareál Šachty - Vysoké nad Jizerou Skiareál Šachty - Vysoké nad Jizerou - Zcela zmodernizovaný rodinný skiareál na okraji Vysokého nad Jizerou v Krkonoších, 15km od města Semily.
Druh: Ski areál, Místo: Vysoké nad Jizerou   Nalézt místo na mapě   Počasí
Sníh: 30 - 45 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Skiareál Větrov Skiareál Větrov - Skiareál Větrov se nachází ve Vysokém nad Jizerou v západní části Krkonoš.
Druh: Ski areál, Místo: Vysoké nad Jizerou   Nalézt místo na mapě
Ski areál Arrakis Žacléř - Prkenný Důl Ski areál Arrakis Žacléř - Prkenný Důl - Areál ve východních Krkonoších se sjezdovky všech typů obtížnosti vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé lyžaře.
Druh: Ski areál, Místo: Žacléř - Prkenný Důl   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 60 cm, Typ sněhu: technický, V provozu
Bret - Family Ski Park Bret - Family Ski Park - Areál akciové společnosti BRET CZ je místem s komplexními službami pro své návštěvníky. Jste přímo uprostřed lesů, a přitom všude blízko. Je odtud kousek do Polska, 10 km do Trutnova a 30 do Pece pod Sněžkou. Stačí několik minut a jste na hřebenech Rýchor.
Druh: Ski areál, Místo: Žacléř - Prkenný Důl   Nalézt místo na mapě
Sníh: 50 - 70 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Mimo provoz
Skiareál Severka Skiareál Severka - Skiareál nedaleko Bílé Třemešné a Dolní Brusnice nabízí sjezdovku vhodnou pro malé děti a začátečníky. Sjezdovka je osvětlená s možností večerního lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Brusnice   Nalézt místo na mapě
Ski areál Luisino údolí Ski areál Luisino údolí - Lyžařské středisko v srdci Krkonoš mezi obcemi Dolní Dvůr a Strážné. Dva vleky, upravované svahy pro sjezdové lyžování a snowboarding, vhodné i pro rodiny. Lyžování bez front. Občerstvení, půjčovna, ubytování a neplacené parkoviště
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Dvůr – Luisino údolí   Nalézt místo na mapě
Sníh: 20 - 50 cm, Typ sněhu: technický, Provoz So-Ne
Ski Family Dolní Dvůr Ski Family Dolní Dvůr - Lyžařské středisko Dolní Dvůr je vhodné pro klidnou rodinnou rekreaci za vhodných cenových podmínek. Denně upravované a kompletně zasněžované tratě užijí především začínající lyžaři a děti.
Druh: Ski areál, Místo: Dolní Dvůr   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 30 - 80 cm, Typ sněhu: zmrzlý, V provozu
Ski areál Hilbert Ski areál Hilbert - Ski areál Hilbert se nachází v Harrachově. Areál nabízí lyžařský svah vhodný pro děti a začátečníky.
Druh: Ski areál, Místo: Harrachov   Nalézt místo na mapě
Ski areál Mostek Ski areál Mostek - Ski areál Mostek se nachází 2,5 km od obce Mostek. Skiareál je vhodný pro rodiny s dětmi, lyžaře začátečníky, tak i pro pokročilé lyžaře a snowboardisty. K dispozici je 1 vlek s talířovými unášeči o délce 320 m a s přepravní kapacitou 480 osob/hod.
Druh: Ski areál, Místo: Mostek   Nalézt místo na mapě
Ski areál Máchovka Ski areál Máchovka - Ski areál Máchovka se nachází v Nové Pace. Ski areál nejčastěji využívají rodiče s dětmi a školní mládež. Hlavní devízou areálu je kvalitní vysněžení technickým sněhem pomocí zasněžovacího systému a strojní úprava lyžařských ploch.
Druh: Ski areál, Místo: Nová Paka   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Ski areál Pecka Ski areál Pecka - Areál se nachází při silnici směrem na Dvůr Králové. Sestává z jednoho vleku a jedné sjezdovky vhodné pro rodiny s dětmi.
Druh: Ski areál, Místo: Pecka   Nalézt místo na mapě
Ski Areál Petříkovice Ski Areál Petříkovice - Ski areál se nachází v obci Petříkovice cca 8 km od městaTrutnov. K dispozici při dobrých sněhových podmínkách 3.600m upravených sjezdových tratí (středně těžké), dva vleky, každý o délce 600m.
Druh: Ski areál, Místo: Petříkovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Poniklá - Homole Poniklá - Homole - Areál je zaměřen na zákazníky, kteří vyhledávají sjezdovky s více možnými sjezdovými tratěmi, ne extrémně prudkého rázu, kde může lyžovat celá rodina bez zdržování se v dlouhých frontách. Malý vlek pro začátečníky. V sezóně 2017/2018 skiareál mimo provoz
Druh: Ski areál, Místo: Poniklá   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Skiareál Pařez - SKIREGION.cz Skiareál Pařez - SKIREGION.cz - Skiareál Pařez se nachází v Rokytnici nad Jizerou. Skiareál nabízí lyžování jak pro rodiny s dětmi tak pro školní výcvikové a lyžařské kurzy, ale i pro zkušené lyžaře, kteří si chtějí příjemně rekreačně zalyžovat.
Druh: Ski areál, Místo: Rokytnice nad Jizerou   Nalézt místo na mapě
Ski Radvanice Ski Radvanice - Lyžařský areál se nachází ve Studénce nedaleko Radvanic. Nabízí tři lyžařské vleky a sjezdovky vhodné i pro děti. Areál je osvětlený a poskytuje třikrát týdně večerní lyžování. V případě nepříznivého počasí má možnosti umělého zasněžování. Při sjezdovkách stojí skibar a bezplatné parkoviště.
Druh: Ski areál, Místo: Studénka   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Sníh: 20 - 50 cm, Typ sněhu: technický, Provoz So-Ne
Ski areál Pěnkavčí vrch Ski areál Pěnkavčí vrch - Klidná lokalita nad Velkou Úpou v nadmořské výšce 1000 m při turistické cestě směrem na Růžohorky a dále na Sněžku. Vhodná pro rodinnou rekreaci.
Druh: Ski areál, Místo: Velká Úpa   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Sníh: 50 cm, Typ sněhu: zmrzlý, Mimo provoz
Ski Areál Zlatá Olešnice Ski Areál Zlatá Olešnice - Lyžařský areál je na jihozápadní straně kopce zvaného Javorník, na pomezí Krkonš a Jizerských hor. Pro sezónu 2013/2014 je v areálu na hlavní červené sjezdovce nově instalován zasněžovací systém a osvětlení pro večerní lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Zlatá Olešnice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Mimo provoz
Sportovní areál Zvičina Sportovní areál Zvičina - Ski areál Zvičina se nachází nedaleko Dvora Králové. Najdete zde 3 lyžařské vleky z nichž jeden je osvětlen pro večerní lyžování.
Druh: Ski areál, Místo: Zvičina   Nalézt místo na mapě   Počasí


   Lanovky
Přidat lanovku   

Lanovka Sněžka Lanovka Sněžka - Nová lanovka vedoucí z Pece pod Sněžkou přes mezistanici na Růžové hoře na vrchol nejvyšší hory České republiky.
Druh: Lanovka, Místo: Pec pod Sněžkou   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lanovka Harrachov Lanovka Harrachov - Lanová dráha na Čertovu horu Vám umožní mimo krásného výhledu pohodlný nástup pro výlety na kole, vycházky do nejbližšího okolí i horské túry.
Druh: Lanovka, Místo: Harrachov   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lanová dráha Žalý Lanová dráha Žalý - Čtyřsedačková lanovka na vrchol Žalý. Prostor ski areálu nabízí množství volnočasových aktivit.
Druh: Lanovka, Místo: Herlíkovice   Nalézt místo na mapě   On-line kamera
Lanovka Janské Lázně - Černá hora Lanovka Janské Lázně - Černá hora - 8-mi místná kabinová lanová dráha na Černou horu, s názvem „ČERNOHORSKÝ EXPRESS“.
Druh: Lanovka, Místo: Janské Lázně   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lanovka na Hnědý Vrch Lanovka na Hnědý Vrch - Čtyřsedačková lanová dráha s celoročním provozem.
Druh: Lanovka, Místo: Pec pod Sněžkou   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lanovka Rokytnice nad Jizerou Lanovka Rokytnice nad Jizerou - Čtyřsedačková lanovka Rokytnice - Horní Domky (Lovčenka).
Druh: Lanovka, Místo: Rokytnice nad Jizerou   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lanovka Špindlerův Mlýn - Medvědín Lanovka Špindlerův Mlýn - Medvědín - Nová čtyřsedačková lanovka. Dolní stanice se nachází ve Špindlerově Mlýně ve výšce 743 m a její horní stanice pod vrcholem hory Medvědín.
Druh: Lanovka, Místo: Špindlerův Mlýn   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lanovka Špindlerův Mlýn - Svatý Petr Lanovka Špindlerův Mlýn - Svatý Petr - Ve Svatém Petru je v letní sezóně v provozu 6sedačková lanová dráha, z jejíž horní stanice na Pláni (1196 m.n.m.) se můžete vydat na hřebenové túry, a může být i výchozím bodem vašeho cyklovýletu.
Druh: Lanovka, Místo: Špindlerův Mlýn   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Lanovka Velká Úpa - Portášovy Boudy Lanovka Velká Úpa - Portášovy Boudy - Sedačková lanovka Velká Úpa - Portášovy Boudy je součástí skiareálu Skiport. V létě nabízí skvělý výchozí bod pro turistiku.
Druh: Lanovka, Místo: Velká Úpa   Nalézt místo na mapě   On-line kamera  Počasí
Zpět


TOPlist
  Ubytování Krkonoše
Rozšířené vyhledávání
  Ubytovaní na mapách
Snadný výběr ubytování přímo na mapě
  Ubytování Krkonoše
Katalog ubytování podle míst
 

Sněhové informace: www.holidayinfo.cz © Sitour CZ a provozovatelé ski areálů

eProgess