PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jizerské hory » Skiareály » Skiareál Kořenov - Rejdice - SKIREGION.CZ

Skiareál Kořenov - Rejdice - SKIREGION.CZ

Místo: 
Kořenov - Rejdice
Adresa: 
Skiareál Rejdice 61, 468 48 Příchovice
Telefon: 
+420-602 377 428
E-mail: 
Web adresa:
www.ceskehory.cz/korenov www.rejdice.cz www.skiregion.cz
Sníh Nový sníh Typ sněhu Provoz
- - - -

Další informace: Sněhové zpravodajství české hory

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Kamery v okolí

Počasí Kořenov - Rejdice Počasí Kořenov - Rejdice

Lyžařský areál na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Vynikající podmínky jak pro zimní, tak pro letní rekreaci. Místní Chata Panorama Vám nabízí stylové ubytování, celodenní stravování a relaxační centrum.


Jaká je poloha a dosažitelnost areálu?

Středisko Kořenov (650-800m n.m.) se nachází na hranici Jizerských hor a Krkonoš. Dobrá dostupnost autem (hlavní silnice Jablonec Nad Nisou-Tanvald-Harrachov), autobusem nebo vlakem. Vzdálenosti - z Liberce 30km, z Jablonce 20km, z Harrachova 8km. Lyžařské středisko Rejdice pro Vás zajišťuje autobusovou dopravu z Tanvaldu až přímo pod sjezdovky za dotovanou cenu... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Rejdický skiareál obsluhuje jedna sedačková lanovka s přepravní kapacitou 950 osob/hod., jeden vlek typu Poma a jeden dětský vlek pro lyžařskou školu. Délka sjezdových tratí je 950m, obtížností se pohybuje mezi modrou a čevenou - jsou tedy vhodná i pro začátečníky i pro pokročilejší lyžaře. V Rejdicích se používá bezdotykový odbavovací systém Skidata. To našim... více >>

Jaké jsou ceny pro sezónu 2022/2023?

Aktuální ceník skipasů pro tuto sezónu naleznete ZDE >>

Jaká je provozní doba areálu?

Denní lyžování 9:00-16:30 i večerní lyžování (18:00-20:00)

Jaké jsou běžecké tratě v okolí?

Okolní Rejdic nabízí stejně jako celé Jizerské hory skvělé podmínky pro běžecké lyžování. Přímo v nejbližším okolí Rejdic jsou tři oficiální kvalitně upravované běžecké stopy. Ve všech případech oficiálních tras se jedná o dvě stopy (každá pro jeden směr) frézované cca 2m od sebe, takže je možné i tzv. bruslení a předjíždění mezi stopami.

Napojení na Jizerskohorskou Magistrálu, Polubný, Jizerka, Josefův důl, Bedřichov nebo od nás přes Paseky nad Jizerou na běžkařské terény Harrachov - Ćertova hora, a na Ručičkách popř. do Rokytnice nad Jizerou, Dvoračky a dále.

Fotogalerie objektu

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Informace poskytnul: Martin Martínek