TOPlist
České hory » Šumava » Ubytování » Frymburk » Rekreační dům Frymburk

Rekreační dům Frymburk

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Frymburk
Adresa: 
Frymburk 176
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 309 607
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.ceskehory.cz/vodnansky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 6 lůžek

  Internet

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Frymburk počasí Frymburk


Poloha a dosažitelnost

Rekreační dům se na nachází v malebném městečku Frymburk, 700m od lipenské přehrady.Cena 9500,-Kč za dům/týden v létě,6000,-Kč za dům a týden v zimě a 5000,-Kč mimo sezonu.

Vybavení a služby

K dispozici je plně vybavená kuchyňka,sporák s troubou, lednička s mrazákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, TV, Wifi.krbová kamna. Ložnice a pokoje: 1.ložnice - 3 lůžka, 2.ložnice - 3 lůžka. Obě ložnice se nacházejí v patře. Sociální zařízení: 1x koupelna, sprchový kout + WC. Zastřešená terasa, zahradní nábytek, slunečník, gril.Zahrada s kolárnou.Parkování zdarma 15m před barákem.

Rekreace a služby v okolí

Pěší turistika, cykloturistika, koupání, sjezdové lyžování. běžky, bruslení V okruhu 700m pláž, obchody, restaurace, fotbalové hřiště, tenisové kurty, lodní doprava, aquapark Frymburk s tobogánem, saunou, bowling, lyžařský vlek, bruslařská stezka. Lipno nad Vlt. cca 7km - bobová dráha, plavecký bazén se saunou, přístaviště, okružní jízdy parníkem, lanový park,... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Vodňanský Petr
Informace poskytnul: Vodňanský
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz