Rekreační dům Frymburk - Poloha, Služby, Okolí

Rekreační dům Frymburk

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Rekreační dům se na nachází v malebném městečku Frymburk, 700m od lipenské přehrady.Cena 9500,-Kč za dům/týden v létě,6000,-Kč za dům a týden v zimě a 5000,-Kč mimo sezonu.
Vybavení a služby
K dispozici je plně vybavená kuchyňka,sporák s troubou, lednička s mrazákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, TV, Wifi.krbová kamna. Ložnice a pokoje: 1.ložnice - 3 lůžka, 2.ložnice - 3 lůžka. Obě ložnice se nacházejí v patře. Sociální zařízení: 1x koupelna, sprchový kout + WC. Zastřešená terasa, zahradní nábytek, slunečník, gril.Zahrada s kolárnou.Parkování zdarma 15m před barákem.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Pěší turistika, cykloturistika, koupání, sjezdové lyžování. běžky, bruslení V okruhu 700m pláž, obchody, restaurace, fotbalové hřiště, tenisové kurty, lodní doprava, aquapark Frymburk s tobogánem, saunou, bowling, lyžařský vlek, bruslařská stezka. Lipno nad Vlt. cca 7km - bobová dráha, plavecký bazén se saunou, přístaviště, okružní jízdy parníkem, lanový park, bikepark, stezka v korunách stromů, lékárna, obchody, restaurace, Skiareál Lipno. Český Krumlov 20km, Vyšší Brod 15km, Rožmberk hrad 15km, Vítkův hrádek s rozhlednou - přes přívoz 8km. Blízká lyžařská střediska: Frymburk, Lipno - Kramolín.
TOPlist