Privát Blanka - Jeseník
České hory » Jeseníky » Ubytování » Jeseník » Privát Blanka

Privát Blanka

Druh ubytování: 
Ubytování v soukromí
Místo: 
Jeseník
Adresa: 
Nerudova 1205/13, 790 01 Jeseník
Telefon: 
+420-776 760 606, 777 801 735
Web adresa:
www.privatblanka.cz
www.ceskehory.cz/privatblanka

kapacita  kapacita: 9 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Jeseník počasí Jeseník


Poloha a dosažitelnost
Náš rodinný dům se nachází v tiché malebné části města nedaleko centra. Z vlakového nádraží se k nám dostanete za 20 minut po žluté turistické značce. Z autobusového nádraží jste u nás za 10 minut. A pokud přijedete autem - žádný problém - parkovat budete přímo u domu, mimo hlavní komunikaci.
Vybavení a služby
Pokoje v podkroví (2+2) a (2+1) mají každý vlastní TV, vybavená kuchyňka (lednice, vařič, mikrovlnka, varná konvice) a koupelna jsou společné. Ale nebojte se, nikdy neubytováváme současně 2 cizí rodiny! Garsonka (1-2) v suterénu je také kompletně vybavená vč. lednice a kuchyňského koutu. Na zahradě je k disposici k posezení pergola, ohniště a pro sportovně založené pak hřiště na badmington či petang.
Rekreace a služby v okolí
Krásná okolní příroda nabízí bezpočet možností k výletům, návštěvám blízkých lázní, jeskyní a spoustě dalších zajímavostí. Najdete tu mnoho cyklotras, nově i tréningové hřiště pro golf. Můžete si zaplavat v krytém bazénu nebo venku, projet se na koni a nebo vyzkoušet svoji odvahu v adrenalin parku... Rádi Vám poradíme!
Provozovatel: Blanka Čábelková
Informace poskytnul: Ing. Zdeněk Čábelka
TOPlist