Chata Ostružina - Poloha, Služby, Okolí

Chata Ostružina

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Nachází se na půli cesty mezi Lipnem nad Vltavou a Frymburkem. přímo na cyklostezce č.33 a poblíž běžkařských tratí. Chata je umístěna v obci Slupečná v klidném prostředí u lesa. Stojí na neoploceneném pozemku s možností parkování. Příjezd k chatě je v létě možný z obou směrů. V zimě, pokud napadne sníh, tak je prohrnováno pouze ze strany od Lipna nad Vltavou.
Vybavení a služby
WiFi, plasma TV, myčka nádobí (tablety nejsou zahrnuty), lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, el.sporák s horkovzdušnou troubou, kuchyňská linka, obývací pokoj, garáž, krbová kamna, centrální topení elektrickým kotlem, 1x koupelna a WC v přízemí, 1x koupelna a WC v podkroví, 1x sprchový kout a WC v pokoji v suterénu. Ubytování ve 4 ložnicích, 1.ložnice přízemí - 2lůžko + palanda; 2.ložnice podkroví - 4 lůžka; 3.ložnice podkroví - 2 lůžka, 4.ložnice na samotce v suterénu - 2 lůžka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Skiareál kramolín 2500m, běžecké trasy na Lipně 600m, cyklotrasa č.33 - 0m, stezka v korunách stromů 2500m, Aquapark Frymburk 3500m, Aquaworld Lipno nad Vltavou 3000m, Bobová dráha 2000m
TOPlist