Poloha a dosažitelnost

Nachází se na půli cesty mezi Lipnem nad Vltavou a Frymburkem. přímo na cyklostezce č.33 a poblíž běžkařských tratí. Chata je umístěna v obci Slupečná v klidném prostředí u lesa. Stojí na neoploceneném pozemku s možností parkování. Příjezd k chatě je v létě možný z obou směrů. V zimě, pokud napadne sníh, tak je prohrnováno pouze ze strany od Lipna nad Vltavou.

  Vybavení a služby

WiFi, plasma TV, myčka nádobí (tablety nejsou zahrnuty), lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, el.sporák s horkovzdušnou troubou, kuchyňská linka, obývací pokoj, garáž, krbová kamna, centrální topení elektrickým kotlem, 1x koupelna a WC v přízemí, 1x koupelna a WC v podkroví, 1x sprchový kout a WC v pokoji v suterénu. Ubytování ve 4 ložnicích, 1.ložnice přízemí - 2lůžko + palanda; 2.ložnice podkroví - 4 lůžka; 3.ložnice podkroví - 2 lůžka, 4.ložnice na samotce v suterénu - 2 lůžka.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě  Rekreace a služby v okolí

Skiareál kramolín 2500m, běžecké trasy na Lipně 600m, cyklotrasa č.33 - 0m, stezka v korunách stromů 2500m, Aquapark Frymburk 3500m, Aquaworld Lipno nad Vltavou 3000m, Bobová dráha 2000m

Zpět


TOPlist
  Chata Ostružina Lipno nad Vltavou, Slupečná
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chata Ostružina
Ceník ubytování a stravování