Chata Ostružina

Druh ubytování: 
Chata/Chalupa
Místo: 
Lipno nad Vltavou, Slupečná
Adresa: 
Lipno nad Vltavou - Slupečná, Plískov
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-604 563 217
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.chata-ostruzina.cz
www.ceskehory.cz/chata-ostruzina

kapacita  kapacita: 12 lůžek

  Internet

nadmorska_vyska  nadmořská výška:  865 m.

Online kamera Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Dolní Vltavice počasí Dolní Vltavice

Lipno hlásí 50 - 100 cm sněhu, Typ sněhu: technický


Poloha a dosažitelnost
Nachází se na půli cesty mezi Lipnem nad Vltavou a Frymburkem. přímo na cyklostezce č.33 a poblíž běžkařských tratí. Chata je umístěna v obci Slupečná v klidném prostředí u lesa. Stojí na neoploceneném pozemku s možností parkování. Příjezd k chatě je v létě možný z obou směrů. V zimě, pokud napadne sníh, tak je prohrnováno pouze ze strany od Lipna nad Vltavou.
Vybavení a služby
WiFi, plasma TV, myčka nádobí (tablety nejsou zahrnuty), lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, el.sporák s horkovzdušnou troubou, kuchyňská linka, obývací pokoj, garáž, krbová kamna, centrální topení elektrickým kotlem, 1x koupelna a WC v přízemí, 1x koupelna a WC v podkroví, 1x sprchový kout a WC v pokoji v suterénu. Ubytování ve 4 ložnicích, 1.ložnice přízemí - ... více >>
Rekreace a služby v okolí
Skiareál kramolín 2500m, běžecké trasy na Lipně 600m, cyklotrasa č.33 - 0m, stezka v korunách stromů 2500m, Aquapark Frymburk 3500m, Aquaworld Lipno nad Vltavou 3000m, Bobová dráha 2000m
Provozovatel: Lukáš Toman
Informace poskytnul: Lukáš Toman
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz