Chalupa Pod Sviní horou - Poloha, Služby, Okolí

Chalupa Pod Sviní horou

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa Pod Sviní horou leží v malebném udolí vedle řeky Moravy. Chalupa je provozována celoročně a veškeré příjezdové cesty jsou vždy udržovány i v zimním období. Před chalupou je parkoviště pro 5 osobních automobilů.
Vybavení a služby
Chalupa nabízí tři stylově vybavené apartmány pod příznačnými názvy: Pomněnková světnice, Slunečnicová světnice, Levandulová světnice. Dále je v chalupě k dispozici wellness se saunou pro 6 osob a vinný sklípek s vinnými boxy. Apartmány jsou zařízeny pro 4 osoby. Každý z nich nabízí stylové postele s kvalitní matrací. Kuchyňské kouty jsou vybaveny moderními spotřebiči (vestavěná lednice, vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice) a kompletním jídelním servisem. Součástí každého apartmánu je luxusní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Ve všech místnostech je elektrické topení. Pro zvýšení teplotního komfortu můžete k přitápění využít kachlová kamna, která dotváří tu pravou atmosféru pohody. Předem přichystané třísky i nasekané dříví jsou samozřejmostí. Nechybí ani LCD televizory s DVD přehrávači zabudované ve stylových skříňkách. NOVINKA:wellness a vinný sklípek s vinnými boxy. Nemusíte chalupu vlastnit abyste si ji užili. Využijte celoročního ubytování v jednotlivých apartmánech nebo celé chalupě.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Přímé okolí chalupy nabízí v zimním období: lyžování (Dolní Morava, Paprsek, Hynčice, Branná, Ramzová), turistika (zdarma zapůjčujeme sněžnice, teleskopické hole), běžkování,termální lázně, welness centra. V letním období:vysokohorská turistika, cykloturistika, rybaření (lovení pstruhů), památky (Králiky, Velké Losiny, Šumperk),koupání (termální venkovní bazény, přehrada, řeka), houbaření. Podrobné informace o aktivitách naleznete na internetových stránkách chalupy. Chalupa Pod Sviní horou je určena těm, kdo mají rádi přírodu a rádi jsou její součástí, aniž by se museli vzdát komfortu dnešní moderní doby.
TOPlist