Poloha a dosažitelnost

Chalupa Pod Sviní horou leží v malebném udolí vedle řeky Moravy. Chalupa je provozována celoročně a veškeré příjezdové cesty jsou vždy udržovány i v zimním období. Před chalupou je parkoviště pro 5 osobních automobilů.

  Vybavení a služby

Chalupa nabízí tři stylově vybavené apartmány pod příznačnými názvy: Pomněnková světnice, Slunečnicová světnice, Levandulová světnice. Dále je v chalupě k dispozici wellness se saunou pro 6 osob a vinný sklípek s vinnými boxy. Apartmány jsou zařízeny pro 4 osoby. Každý z nich nabízí stylové postele s kvalitní matrací. Kuchyňské kouty jsou vybaveny moderními spotřebiči (vestavěná lednice, vařič, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice) a kompletním jídelním servisem. Součástí každého apartmánu je luxusní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. Ve všech místnostech je elektrické topení. Pro zvýšení teplotního komfortu můžete k přitápění využít kachlová kamna, která dotváří tu pravou atmosféru pohody. Předem přichystané třísky i nasekané dříví jsou samozřejmostí. Nechybí ani LCD televizory s DVD přehrávači zabudované ve stylových skříňkách. NOVINKA:wellness a vinný sklípek s vinnými boxy. Nemusíte chalupu vlastnit abyste si ji užili. Využijte celoročního ubytování v jednotlivých apartmánech nebo celé chalupě.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný  Rekreace a služby v okolí

Přímé okolí chalupy nabízí v zimním období: lyžování (Dolní Morava, Paprsek, Hynčice, Branná, Ramzová), turistika (zdarma zapůjčujeme sněžnice, teleskopické hole), běžkování,termální lázně, welness centra. V letním období:vysokohorská turistika, cykloturistika, rybaření (lovení pstruhů), památky (Králiky, Velké Losiny, Šumperk),koupání (termální venkovní bazény, přehrada, řeka), houbaření. Podrobné informace o aktivitách naleznete na internetových stránkách chalupy. Chalupa Pod Sviní horou je určena těm, kdo mají rádi přírodu a rádi jsou její součástí, aniž by se museli vzdát komfortu dnešní moderní doby.

Zpět


TOPlist
  Chalupa Pod Sviní horou Vlaské
Hlavní strana objektu
  Počasí na horách
Předpovědi počasí pro celou ČR
  Chalupa Pod Sviní horou
Ceník ubytování a stravování