Aparmány Ramzová A38 a B4

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Apartmány se nacházejí v apartmánových domech stojících na rozhraní louky a lesa přibližně 900 m od odbočky z hlavní silnice probíhající přes Ramzovské sedlo. K apartmánům vede vyasfaltovaná cesta, po které se pohodlně dostanete až na parkoviště. Přes sedlo vede také železniční trať a do apartmánů je tak možné dostat se i vlakem. Nádraží v Ramzové leží 800m od apartmánů. Příjezd je možný také pravidelnou autobusovou linkou probíhající přes sedlo.
Vybavení a služby
Apartmán A38 - v budově A. 4 lůžka (manželská postel + 2 samostatná lůžka). Kuchyňský kout s vestavnou varnou deskou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, sendvičovačem a veškerým nádobím. SMART TV + DVD přehrávač + bezplatná Wi-Fi. K dispozici množství DVD, hry pro děti i dospělé. V chodbě vestavná skříň. V koupelně sprchový kout, WC, umyvadlo a topný žebřík. V přízemí úložná kóje pro lyže, kola a další vybavení. K dispozici parkovací místo v ceně ubytování. V budově herna pro děti. • Apartmán B4 - v budově B. 4 lůžka (manželská postel + patrová postel). Kuchyňský kout s vařičem, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, sendvičovačem a veškerým nádobím. SMART TV + DVD přehrávač + bezplatná Wi-Fi. K dispozici množství DVD, hry pro děti i dospělé. K dispozici množství úložných prostor. V koupelně sprchový kout, WC, umyvadlo a topný žebřík. Ve sklepě úložná kóje pro lyže, kola a další vybavení. K dispozici parkovací místo v ceně ubytování

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Před apartmány turistické stezky, cyklostezky a trasy pro běžkaře. Přímo vedle apartmánu lyžařský areál Pod Klínem. Na druhé straně údolí lyžařské areály Bonera a R3 - sjezdovky v délce několika kilometrů. Množství dalších areálů v okolí - Petříkov, Ostružná, Miroslav, Filipovice, Červenohorské sedlo, Branná, Kouty pod Desnou, Přemyslov apod. Minizoo Faunapark v Lipové. Lesní bar v Horní Lipové. Elektrárna Dlouhé Stráně. Nejvyšší hora Moravy - Praděd. Rašeliniště Rejvíz. Zámek a papírna Velké Losiny. Jeskyně Na Pomezí. Cyklistické single trails v Lipové a Rychlebské stezky. Welness v lázních Jeseník. Restaurace v sedle, Ostružné a Lipové. https://ramzova.ceskehory.cz/
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz