TOPlist

Aparmány Ramzová A38 a B4

Ceník ubytování a stravování


Zimní sezona - ceny
leden - březen 1.500,- Kč/apartmán/noc
1.-21.12. 1.100,- Kč/apartmán/noc
21.-28.12. 1.500,- Kč/apartmán/noc
28.12.- 4.1. 2.000,- Kč/apartmán/noc
Letní sezona - ceny
duben - červen 900,- Kč/apartmán/noc
červenec - srpen 1.000,- Kč/apartmán/noc
září - listopad 900,- Kč/apartmán/noc
Další informace:
Ceny jsou stanoveny za celý apartmán bez ohledu na počet ubytovaných osob (max. 4 osoby). Ceny jsou stejné pro oba apartmány - A38 i B4.

Při pobytu v délce 1 - 3 noci bude účtován poplatek za úklid ve výši 700,- Kč.
Při pobytu v délce 4 a více nocí je částka za úklid zahrnuta v ceně apartmánů.
K ceně bude účtován ubytovací a rekreační poplatek podle aktuálních vyhlášek obce Ostružná (dospělý 14,- Kč/osoba/noc, dítě, důchodce 4,- Kč/osoba/noc).
Nástup je možný v den příjezdu v čase 15:30 - 18:00 hod. V případě příjezdu v čase 18:00 - 20:30 bude účtován poplatek ve výši 200,- Kč.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz