PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Ramzová » Aparmány Ramzová A38 a B4

Aparmány Ramzová A38 a B4

Druh ubytování: 
Apartmány
Místo: 
Ramzová
Adresa: 
Ramzová 345, 788 25 Ostružná
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-602 546 855
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.apartmany-v-jesenikach.cz www.ceskehory.cz/apartmanyramzova345
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 8 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 800 m.

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Ramzová - Šerák

Wi-Fi

Parkování

Cyklisté vítáni

U lyžařských vleků

Apartmány se nacházejí v apartmánových domech stojících na rozhraní louky a lesa. Apartmán A38 - v budově A má 4 lůžka (manželská postel + 2 samostatná lůžka). Apartmán B4 - v budově B má 4 lůžka (manželská postel + patrová postel). Vybavený kuchyňský kout, SMART TV, DVD, bezplatná Wi-Fi.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní gril
Ohniště
Cyklisté vítáni
Povlečení
Ručníky
Parkování
Recepce
Stravování
Bez stravování
Umístění objektu
U lyžařských vleků (500m)
U běžkařských tratí (50m)
U cyklostezky (2m)

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Apartmány se nacházejí v apartmánových domech stojících na rozhraní louky a lesa přibližně 900 m od odbočky z hlavní silnice probíhající přes Ramzovské sedlo. K apartmánům vede vyasfaltovaná cesta, po které se pohodlně dostanete až na parkoviště. Přes sedlo vede také železniční trať a do apartmánů je tak možné dostat se i vlakem. Nádraží v Ramzové leží 800m od... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Apartmán A38 - v budově A. 4 lůžka (manželská postel + 2 samostatná lůžka). Kuchyňský kout s vestavnou varnou deskou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, sendvičovačem a veškerým nádobím. SMART TV + DVD přehrávač + bezplatná Wi-Fi. K dispozici množství DVD, hry pro děti i dospělé. V chodbě vestavná skříň. V koupelně sprchový kout, WC,... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Před apartmány turistické stezky, cyklostezky a trasy pro běžkaře. Přímo vedle apartmánu lyžařský areál Pod Klínem. Na druhé straně údolí lyžařské areály Bonera a R3 - sjezdovky v délce několika kilometrů. Množství dalších areálů v okolí - Petříkov, Ostružná, Miroslav, Filipovice, Červenohorské sedlo, Branná, Kouty pod Desnou, Přemyslov apod. Minizoo Faunapark v... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Jaké jsou turistické zajímavosti v okolí?

Provozovatel: Ing. Martin Bureš
Informace poskytnul: Martin Bureš
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 23 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz