Penzion u Zárubů - Nová Pec u Lipna, Lipno - vodní nádrž
České hory » Šumava » Ubytování » Nová Pec u Lipna » Penzion u Zárubů

Penzion u Zárubů

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nová Pec
Adresa: 
Nová Pec, láz 44
Telefon: 
+420-739 152 991
Web adresa:
www.uzarubu.cz
www.ceskehory.cz/uzarubu

kapacita  kapacita: 22 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Nová Pec počasí Nová Pec


Poloha a dosažitelnost
Hostům nabízíme odpočinek, v letních měsících koupání v Lipně, které je od penzionu vzdáleno jen 400m. Taktéž houbaření, rybaření, pěší turistiku po Medvědí stezce nebo okolí. Pokud rádi jezdíte na kole nebo kolečkových bruslích, určitě se u nás nebudete nudit. Nově vybudovaná síť kvalitních cyklostezek vás jistě mile překvapí.
Vybavení a služby
Rádi bychom vám nabídli ubytování v příjemném prostředí našeho penzionu, který leží v obci Nová Pec. Nabízíme ubytování v 9 pokojích, které jsou po 2 až 3 lůžkách (4 pokoje s vlastní sprchou a 2 pokoje se společnou koupelnou a kuchyňkou a 3 apartmány). Samozřejmností je parkování u penzionu zdarma.
Rekreace a služby v okolí
Turistika: Pokud neposedíte ani chvíli na jednom místě a rádi si děláte různé turistické výlety, dovolená v našem penzionu by mohla být pro vás tou správnou volbou. Turistika v Národním parku Šumava je opravdu krásným zážitkem ať už se vydáte kamkoliv po výborně značených stezkách - třeba k Plešnému jezeru, které leží jen 10km od penzionu. Skutečnou raritou této ... více >>
Provozovatel: Marie Zárubová
Informace poskytnul: Marie zárubová
TOPlist