Penzion u Zárubů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Hostům nabízíme odpočinek, v letních měsících koupání v Lipně, které je od penzionu vzdáleno jen 400m. Taktéž houbaření, rybaření, pěší turistiku po Medvědí stezce nebo okolí. Pokud rádi jezdíte na kole nebo kolečkových bruslích, určitě se u nás nebudete nudit. Nově vybudovaná síť kvalitních cyklostezek vás jistě mile překvapí.
Vybavení a služby
Rádi bychom vám nabídli ubytování v příjemném prostředí našeho penzionu, který leží v obci Nová Pec. Nabízíme ubytování v 9 pokojích, které jsou po 2 až 3 lůžkách (4 pokoje s vlastní sprchou a 2 pokoje se společnou koupelnou a kuchyňkou a 3 apartmány). Samozřejmností je parkování u penzionu zdarma.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Turistika: Pokud neposedíte ani chvíli na jednom místě a rádi si děláte různé turistické výlety, dovolená v našem penzionu by mohla být pro vás tou správnou volbou. Turistika v Národním parku Šumava je opravdu krásným zážitkem ať už se vydáte kamkoliv po výborně značených stezkách - třeba k Plešnému jezeru, které leží jen 10km od penzionu. Skutečnou raritou této šumavské oblasti je Schwarzenberský kanál. Plavení dříví v průběhu léta je vyhledávanou turistickou atrakcí. Dalším zajímavým výletem je 14 kilometrový naučný okruh Medvědí stezka, která byla vybudována jako památník zastřelení posledního medvěda v Čechách. Cyklistika, in-line bruslení a bowling: Penzion i celé šumavské okolí nabízí příjemné zázemí pro cyklisty. Přímo z Nové Pece vedou nově vybudované cyklistické trasy, které jsou vhodné i pro in-line bruslaře. Jejich kvalita vás možná příjemně překvapí.
TOPlist