TOPlist

Penzion U rybníka

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Nové Losiny
Adresa: 
Nové Losiny 176
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-603 868 030
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionurybnika.cz
www.ceskehory.cz/penzionurybnika
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 36 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

Je možný

počasí Františkov - X-Park počasí Františkov - X-Park


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v obci Nové Losiny, vzdálené 7 km od města Hanušovice. Do obce jezdí vlaky i autobusy. Do pěti kilometrů od penzionu je několik sjezdovek. GPS souřadnice: 50.1121914N, 17.0047597E.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

K ubytování Vám nabízíme apartmány se sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou nebo 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením bez kuchyňky. Náš penzion zajišťuje snídaně. Mohou u nás probíhat i oslavy různého druhu včetně svateb. Další vybavení areálu, které je Vám k dispozici: bar - dle počtu hostů, stolní tenis, ruské kuželky, kulečník (karambol), kulečník... více >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Penzion se nachází na pomezí pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor a tak poskytuje našim návštěvníkům nespočet možností výletů a turistických výprav. Mnoho vrcholů v blízkosti převyšuje 1000 metrů a poskytuje mnoho turistických stezek, cyklotras i zimních terénů pro lyžování. Věříme, že krásná příroda, nádherné rozhledy a minimum turistů budou pro Vás tím pravým... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Penzion U rybníka s.r.o.
Informace poskytnul: Stanislava Machulová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz