Penzion U rybníka

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v obci Nové Losiny, vzdálené 7 km od města Hanušovice. Do obce jezdí vlaky i autobusy. Do pěti kilometrů od penzionu je několik sjezdovek. GPS souřadnice: 50.1121914N, 17.0047597E.
Vybavení a služby
K ubytování Vám nabízíme apartmány se sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou nebo 2-4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením bez kuchyňky. Náš penzion zajišťuje snídaně. Mohou u nás probíhat i oslavy různého druhu včetně svateb. Další vybavení areálu, které je Vám k dispozici: bar - dle počtu hostů, stolní tenis, ruské kuželky, kulečník (karambol), kulečník (biliár), elektronické šipky, AIR HOCKEY, stolní fotbal. Venkovní posezení u ohně s možností grilování. Venkovní houpačky a trampolína 430 cm. Lyžárna s vyhřívanými držáky na lyžáky. Kolárna.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Penzion se nachází na pomezí pohoří Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor a tak poskytuje našim návštěvníkům nespočet možností výletů a turistických výprav. Mnoho vrcholů v blízkosti převyšuje 1000 metrů a poskytuje mnoho turistických stezek, cyklotras i zimních terénů pro lyžování. Věříme, že krásná příroda, nádherné rozhledy a minimum turistů budou pro Vás tím pravým útočištěm od rušných a uspěchaných dnů. Sjezdovky, běžecké tratě a ostatní zimní sporty: Branná (www.proskil.cz), Františkov (www.sportpark-frantiskov.cz), Přemyslov (www.skipremyslov.cz), Ostružná (www.ostruzna.cz), Petříkov (www.ski-petrikov.cz), Ramzová (www.bonera.cz). Letní aktivity: Bobová dráha v Ramzové, Přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, Půjčovna koloběžek Kostka, Koupání - termální koupaliště ve Velkých Losinách, Lanovka na vrchol Šerák, Návštěvy hradů, zámků a romantických zřícenin (Kolštejn v Branné, zámek Velké Losiny, zřícenina Nový hrad).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz