PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Stříbrnice » Penzion u Kampů

Penzion u Kampů

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Stříbrnice pod Králickým Sněžníkem
Adresa: 
Stříbrnice 4, 788 32 Staré Město
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-583 239 536, mob.: 731 109 292
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.penzionukampu.cz www.ceskehory.cz/ukampu
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

Wi-Fi

Po domluvě

Příjemné ubytování v hoském prostředí Králického Sněžníku, výborná domácí kuchyně i minutky a rychlé občerstvení, točené pivo a kofola, parkoviště přímo u penzionu, letní zahrádka, ...

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Polopenze

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion u Kampů se nachází v malebném prostředí v podhůří Králického Sněžníku ve Stříbrnicích, 15km od Hanušovic, 5km od Starého Města pod Sněžníkem. Dostanete se k nám autobusem ze Starého Města, které je dostupné jak autobusovou, tak i vlakovou dopravou. Letistě v blízkosti bohužel nemáme.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Nabízíme ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích, v podkroví máme pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ostatní pokoje jsou vybaveny umyvadly, sprchy a záchody jsou na patře. Hosté mají k dispozici vlastní společenskou místnost s krbem, televizí, DVD přehrávačem a VHS přehrávačem. Součástí Penzionu u Kampů je také občerstvení s výčepem. Penzion má vlastní parkoviště.

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

Nacházíme se v turisticky velice zajímavé oblasti s krásnou přírodou vhodnou pro pěší turistiku i cykloturistiku. V zimě Staroměstsko nabízí bohaté lyžařské vyžití - v okolí se nachází mnoho vleků i lanovek a desítky kilometrů běžkařských stop. Výlet na Králický Sněžník patří k nezapomenutelným zážítkům.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Marie Kampová
Informace poskytnul: Marie Kampová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz