TOPlist

Penzion u Kampů

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion u Kampů se nachází v malebném prostředí v podhůří Králického Sněžníku ve Stříbrnicích, 15km od Hanušovic, 5km od Starého Města pod Sněžníkem. Dostanete se k nám autobusem ze Starého Města, které je dostupné jak autobusovou, tak i vlakovou dopravou. Letistě v blízkosti bohužel nemáme.
Vybavení a služby
Nabízíme ubytování ve 2 až 5 lůžkových pokojích, v podkroví máme pokoje s vlastním sociálním zařízením. Ostatní pokoje jsou vybaveny umyvadly, sprchy a záchody jsou na patře. Hosté mají k dispozici vlastní společenskou místnost s krbem, televizí, DVD přehrávačem a VHS přehrávačem. Součástí Penzionu u Kampů je také občerstvení s výčepem. Penzion má vlastní parkoviště.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nacházíme se v turisticky velice zajímavé oblasti s krásnou přírodou vhodnou pro pěší turistiku i cykloturistiku. V zimě Staroměstsko nabízí bohaté lyžařské vyžití - v okolí se nachází mnoho vleků i lanovek a desítky kilometrů běžkařských stop. Výlet na Králický Sněžník patří k nezapomenutelným zážítkům.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz