TOPlist

Penzion Trámky

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Šumperk, Vikýřovice
Adresa: 
Petrovská 180, Vikýřovice, 78813
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-703 340 995, 736 684 286
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.tramky.cz
www.ceskehory.cz/tramky
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita  kapacita: 35 lůžek

  Internet

Online kamera kamery v okolí

počasí Šumperk počasí Šumperk

Je možný


Poloha a dosažitelnost

Penzion Trámky se nachází ve Vikýřovicích, nedaleko města Šumperka. Praha: 220km, Brno: 140km, Olomouc: 60km, Ostrava: 120km.

Vybavení a služby

Penzion nabízí 11 komfortně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven manželskou postelí s možností přistýlky, satelitní televizí a pracovním stolem, v koupelách nechybí základní hygienické potřeby a vysoušeč vlasů. Po dohodě je možné zapůjčení malé ledničky. Hostům je k dispozici koutek pro přípravu kávy a čaje. Máme také několik... více >>

Rekreace a služby v okolí

Termální park ve Velkých Losinách je ca 8km daleko. V okolí najdete celou řadu lyžařských středisek, např. Hraběšice 8km, Přemyslov 16km, Kouty 21km, Dolní Morava 30km, Červenohorské sedlo 25km. Čeká zde na Vás také velké množství cyklostezek, mj. Čarodějnická cyklotrasa, mapující čarodějnické procesy v našem kraji. Dalšími turistickými lákadly jsou zámek ve Velkých... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Trámky s.r.o.
Informace poskytnul: Kamila Abi Hachem
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz