TOPlist

Penzion Trámky

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Trámky se nachází ve Vikýřovicích, nedaleko města Šumperka. Praha: 220km, Brno: 140km, Olomouc: 60km, Ostrava: 120km.
Vybavení a služby
Penzion nabízí 11 komfortně zařízených pokojů s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven manželskou postelí s možností přistýlky, satelitní televizí a pracovním stolem, v koupelách nechybí základní hygienické potřeby a vysoušeč vlasů. Po dohodě je možné zapůjčení malé ledničky. Hostům je k dispozici koutek pro přípravu kávy a čaje. Máme také několik velkých mezonetových apartmánů, které jsou ideální pro rodiny s dětmi. V celém areálu je bezplatné WIFI připojení. Za příznivého počasí je otevřená venkovní terasa nabízející příjemné posezení pod stoletou lípou, na zahradě je dětský koutek s pískovistěm, trampolínou a prolézačkami. Restaurace Trámky je otevřena 7 dní v týdnu s nabídkou á la carte menu, pizzou vytápěné dřevem a výběrem ze dvou druhů poledního menu. Pochutnat si také můžete na několika druzích skvělého piva a vína z rodinných vinařství. Hostům je k dispozici zabezpečené parkoviště. Našim hostům nabízíme také možnost zapůjčení kol.

Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Termální park ve Velkých Losinách je ca 8km daleko. V okolí najdete celou řadu lyžařských středisek, např. Hraběšice 8km, Přemyslov 16km, Kouty 21km, Dolní Morava 30km, Červenohorské sedlo 25km. Čeká zde na Vás také velké množství cyklostezek, mj. Čarodějnická cyklotrasa, mapující čarodějnické procesy v našem kraji. Dalšími turistickými lákadly jsou zámek ve Velkých Losinách, Muzeum a Ruční papírna, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, Karlova Studánka, nově postavená rozhledna Bukovka, hrad Bouzov, Muzeum tvarůžků v Lošticích... Na své si přijdou také příznivci rybaření, jízdy na koni a samozřejmě milovníci horské turistiky.
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 20 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz