PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Sobotín » Penzion Svět

Penzion Svět

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Sobotín
Adresa: 
Sobotín 73, 788 16
Telefon: 
zobrazit telefony
+420 607 964 988
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
penzionsvet.eu www.ceskehory.cz/penzion-svet
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 14 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 470 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Klepáčov

počasí Vernířovice

Wi-Fi

Venkovní bazén

Ubytování v rodinném penzionu, vhodné pro rodiny s dětmi, VENKOVNÍ BAZÉN S VYHŘÍVÁNÍM, dětské hřiště, okrasná zahrada s rybníčky, venkovní posezení u ohně a grilu, sauna s barem, pokoje 2-4 lůžkové s vlastním WC a koupelnou, možnost použití kuchyňky, Wi-fi, parkoviště zdarma

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní bazén

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Svět v srdci Jeseníků se nachází v obci Sobotín sevřené mezi kopci údolí Klepáčovského potoka, 14 kilometrů od Šumperka, v blízkosti silnice I/11.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v soukromí samostatného rodinného penzionu. K dispozici pokoje po 2 až 5 lůžcích s vlastním WC, sprchou či vanou a možností vlastní kuchyňky (možné také objednat snídaně) – prostory designem inspirovány exotickými cestami a zeměmi. Interiér penzionu je dále vybaven saunou s barem, společenskou místností s krbem, TV se satelitem. V exteriéru parkování v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

9km od penzionu se nachází Skřítek ležící na hlavní hřebenové túře přes nejvyšší vrcholy -dobrá dostupnost pěších tras (Ztracené kameny, Jelení studánka, Petrovy kameny, Praděd, Červenohorské sedlo, Šerák - lanovka), cyklistických a běžkařských tras • sjezdovky v Hrabešicích (5km), Klepáčově (5km), Vernířovicích (7km), lyžařské areály v Koutech nad Desnou (14km), na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Štefečka
Informace poskytnul: Jiří Štefečka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 22 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz