PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Sobotín » Penzion Svět

Penzion Svět

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Sobotín
Adresa: 
Sobotín 73, 788 16
Web adresa:
www.ceskehory.cz/penzion-svet
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

nadmorska_vyska nadmořská výška: 470 m.

Online kamera kamery v okolí

počasí Klepáčov

počasí Vernířovice

Wi-Fi

Není možný

Ubytování v rodinném penzionu, vhodné pro rodiny s dětmi, VENKOVNÍ BAZÉN S VYHŘÍVÁNÍM, dětské hřiště, okrasná zahrada s rybníčky, venkovní posezení u grilu, sauna s barem, pokoje 2-4 lůžkové s vlastním WC a koupelnou a možností kuchyňky, NOVINKA simulace stavu beztíže - AEROTRIM, parkoviště zdarma


Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion Svět v srdci Jeseníků se nachází v obci Sobotín sevřené mezi kopci údolí Klepáčovského potoka, 14 kilometrů od Šumperka, v blízkosti silnice I/11.

Jaké je vybavení a poskytované služby?

Ubytování v soukromí samostatného rodinného penzionu. K dispozici pokoje po 2 až 5 lůžcích s vlastním WC, sprchou či vanou a možností vlastní kuchyňky (možné také objednat snídaně) – prostory designem inspirovány exotickými cestami a zeměmi. Interiér penzionu je dále vybaven saunou s barem, společenskou místností s krbem, TV se satelitem. V exteriéru parkování v... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

9km od penzionu se nachází Skřítek ležící na hlavní hřebenové túře přes nejvyšší vrcholy -dobrá dostupnost pěších tras (Ztracené kameny, Jelení studánka, Petrovy kameny, Praděd, Červenohorské sedlo, Šerák - lanovka), cyklistických a běžkařských tras • sjezdovky v Hrabešicích (5km), Klepáčově (5km), Vernířovicích (7km), lyžařské areály v Koutech nad Desnou (14km), na... více >>

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Jiří Štefečka
Informace poskytnul: Jiří Štefečka
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 21 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz