TOPlist

Penzion Svět

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion Svět v srdci Jeseníků se nachází v obci Sobotín sevřené mezi kopci údolí Klepáčovského potoka, 14 kilometrů od Šumperka, v blízkosti silnice I/11.
Vybavení a služby
Ubytování v soukromí samostatného rodinného penzionu. K dispozici pokoje po 2 až 5 lůžcích s vlastním WC, sprchou či vanou a možností vlastní kuchyňky (možné také objednat snídaně) – prostory designem inspirovány exotickými cestami a zeměmi. Interiér penzionu je dále vybaven saunou s barem, společenskou místností s krbem, TV se satelitem. V exteriéru parkování v objektu zdarma, vyhřívaný bazén, okrasná zahrada s rybníčky, venkovní posezení u grilu, dětské hřiště s klouzačkou a prolézačkami a zatravněné sportovní hřiště. ATRAKCÍ je AEROTRIM = simulace stavu beztíže. Děti uvítají také blízkost pasoucích se oveček v zahradě penzionu. Nekuřácký interiér

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
9km od penzionu se nachází Skřítek ležící na hlavní hřebenové túře přes nejvyšší vrcholy -dobrá dostupnost pěších tras (Ztracené kameny, Jelení studánka, Petrovy kameny, Praděd, Červenohorské sedlo, Šerák - lanovka), cyklistických a běžkařských tras • sjezdovky v Hrabešicích (5km), Klepáčově (5km), Vernířovicích (7km), lyžařské areály v Koutech nad Desnou (14km), na Červenohorském sedle (24km), Petříkově a mnohé další • výlety například do Maršíkova (5km) na dřevěný kostel, do Velkých Losin (8km) – lázně, zámek proslulý čarodějnickými procesy v 17. století, unikátní ruční papírna s muzeem papíru, na hrad Sovinec, anebo na přečerpávací elektrárnu Dlouhé stráně s možností exkurze • koupání v areálu penzionu, dále v termálním koupališti ve Velkých Losinách (8km), v přírodním koupališti Na Krásném (9km), v krytém bazénu a v letním koupališti v Šumperku (14km).
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz