PROHLEDAT
NEJČASTĚJI HLEDANÉ
České hory » Jeseníky » Ubytování » Jeseník » Penzion Jeseník

Penzion Jeseník

Druh ubytování: 
Penzion
Místo: 
Jeseník
Adresa: 
Tyršova 280/5
Telefon: 
zobrazit telefony
+420-777 779 707
Uvedené telefony jsou přímo na ubytovatele.

Abyste získali opravdu nejnižší cenu, sdělte ubytovateli, že voláte na základě jeho prezentace na serveru České hory.

Ceny zadávají přímo ubytovatelé a jsou bez jakýchkoliv navýšení nebo provizí.
Web adresa:
www.krasne-ubytovani-jeseniky.cz www.ceskehory.cz/penzionjesenik
Nezávazné poptávky a rezervace probíhají bez prostředníka a bez provize!

kapacita kapacita: 16 lůžek

Online kamera Online kamera kamery v okolí

počasí Jeseník

Wi-Fi

Po domluvě

Parkování

Cyklisté vítáni

Pro rodiny s dětmi

Nekuřácký objekt

Ubytování Jeseník - nabízíme celoroční ubytování v Jeseníku v apartmánech v penzionu Jeseník se zahradou, s výhledem na Praděd, v centru města Jeseník, v klidném prostředí, 5 minut od vlakového i autobusového nádraží v Jeseníku.

Celkové vybavení objektu
Wi-Fi
Venkovní posezení
Kryté venkovní posezení
Cyklisté vítáni
Pro rodiny s dětmi
Povlečení
Parkování
Nekuřácký objekt
Pobyt se psem: Po domluvě
Stravování
Bez stravování

Jaká je poloha a dosažitelnost objektu?

Penzion se nachází v centru města Jeseník ale přesto v klidné a bezpečné zóně. Klienti mohou přijet až na soukromé parkoviště přímo před penzion. Vlakové nádraží je vzdáleno 5 minut a autobusové nádraží 7 minut od penzionu. Přímo pod okny penzionu za zahradou začíná cyklostezka, která vede až na Bobrovník do krásné přírody, kde se nachází i dvě retaurace. Nad... více >>

Jaké je vybavení a poskytované služby?

V penzionu se mohou ubytovat klienti dle počtu osob do apartmánů pro 2, 4, a 6 osob. Ve všech apartmánech jsou dvoulůžkové pokoje vybavené televizí, v kuchyních jsou lednice, plynové či elektrické sporáky, mikrovlnky, konvice na přípravu kávy či čaje a samozřejmě všechny jsou vybaveny nádobím na vaření. U všech je nožná přistýlka. V celém penzionu je možné internetové... více >>

Jaké jsou ceny ubytování a služeb?

Ceny jsou nejnižší možné, zadané přímo provozovatelem ubytování, bez provize a dalších poplatků navíc.
Kompletní ceník naleznete ZDE >>

Jaké jsou možnosti rekreace a služby v okolí?

V zimě v blízkém okolí možnost využití sjezdovek. Lázeňské procedury v Priessnitzových lázních včetně krytého bazénu,dále kryté další bazény v okolí V létě místní koupaliště, koupání v blízkém areálu Písečná, turistika v nádherné přírodě v okolí, cyklostezky, relaxace ve vřejně přístupném balneo centru v lázních, výlety do jeskyní a do všech center dle vlastního výběru včetně návštěvy do blízkého Polska.

Fotogalerie objektu

Fotografie uživatelů z okolí

Provozovatel: Harbichová Gabriela
Informace poskytnul: Gabriela Harbichová
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 24 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz