Penzion Jeseník

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v centru města Jeseník ale přesto v klidné a bezpečné zóně. Klienti mohou přijet až na soukromé parkoviště přímo před penzion. Vlakové nádraží je vzdáleno 5 minut a autobusové nádraží 7 minut od penzionu. Přímo pod okny penzionu za zahradou začíná cyklostezka, která vede až na Bobrovník do krásné přírody, kde se nachází i dvě retaurace. Nad penzionem začíná značená stezka do areálu Priessnitzových lázní.
Vybavení a služby
V penzionu se mohou ubytovat klienti dle počtu osob do apartmánů pro 2, 4, a 6 osob. Ve všech apartmánech jsou dvoulůžkové pokoje vybavené televizí, v kuchyních jsou lednice, plynové či elektrické sporáky, mikrovlnky, konvice na přípravu kávy či čaje a samozřejmě všechny jsou vybaveny nádobím na vaření. U všech je nožná přistýlka. V celém penzionu je možné internetové WIFI připojení zdarma. Je možné i zapůjčení přilehlé garáže.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě v blízkém okolí možnost využití sjezdovek. Lázeňské procedury v Priessnitzových lázních včetně krytého bazénu,dále kryté další bazény v okolí V létě místní koupaliště, koupání v blízkém areálu Písečná, turistika v nádherné přírodě v okolí, cyklostezky, relaxace ve vřejně přístupném balneo centru v lázních, výlety do jeskyní a do všech center dle vlastního výběru včetně návštěvy do blízkého Polska.
TOPlist