Penzion Jeseník

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Penzion se nachází v centru města Jeseník ale přesto v klidné a bezpečné zóně. Klienti mohou přijet až na soukromé parkoviště přímo před penzion. Vlakové nádraží je vzdáleno 5 minut a autobusové nádraží 7 minut od penzionu. Přímo pod okny penzionu za zahradou začíná cyklostezka, která vede až na Bobrovník do krásné přírody, kde se nachází i dvě retaurace. Nad penzionem začíná značená stezka do areálu Priessnitzových lázní.
Vybavení a služby
V penzionu se mohou ubytovat klienti dle počtu osob do apartmánů pro 2, 4, a 6 osob. Ve všech apartmánech jsou dvoulůžkové pokoje vybavené televizí, v kuchyních jsou lednice, plynové či elektrické sporáky, mikrovlnky, konvice na přípravu kávy či čaje a samozřejmě všechny jsou vybaveny nádobím na vaření. U všech je nožná přistýlka. V celém penzionu je možné internetové WIFI připojení zdarma. Je možné i zapůjčení přilehlé garáže.

Pobyt s domácím zvířetem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V zimě v blízkém okolí možnost využití sjezdovek. Lázeňské procedury v Priessnitzových lázních včetně krytého bazénu,dále kryté další bazény v okolí V létě místní koupaliště, koupání v blízkém areálu Písečná, turistika v nádherné přírodě v okolí, cyklostezky, relaxace ve vřejně přístupném balneo centru v lázních, výlety do jeskyní a do všech center dle vlastního výběru včetně návštěvy do blízkého Polska.
TOPlist
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější? Proč jsou naše servery nejlevnější? ZOBRAZIT ZAVŘÍT X
Proč je ubytování na našich serverech nejlevnější?
 • Vždy jen jedna nabídka a bez provizeNeporovnáváme ceny z množství rezervačních stránek, ale nabízíme vždy jen jednu jedinou nabídku a to tu bez provize!
 • Ubytovatelé sami vytváří obsah svých prezentacíNabídka a cena jsou vždy zadány přímo ubytovatelem, včetně určení slev a termínů last minute.
 • Ceny jsou určeny přímo VámUbytovatelé nemusí ceny uměle přizpůsobovat požadavkům bookovacího serveru, slevového portálu nebo jiného zprostředkovatele.
 • Nejnižší možná cenaV případě, že byste náhodou nalezli na jiných stránkách nižší cenu než na tomto serveru, pak ubytovatele jednoduše požádejte o pobyt za takovou cenu (pokud prezentuje na bookovacích serverech nižší cenu, pak se mu taková cena vyplatí i s provizí a zde se mu vyplatí dvojnásob).

  Vždy v komunikaci s ubytovatelem uvádějte, že jde o poptávku přes server České hory.
 • Důvěryhodná česká značkaServer České hory funguje již od roku 1999, založen byl českou společností eProgress s.r.o. sídlící v Liberci.
 • Široký výběr ubytováníServery společnosti eProgress s.r.o. zastupují dnes více než 17 tisíc ubytovacích kapacit v českých horách, na Slovensku, v Chorvatsku, v Alpách nebo Itálii.
 • Přímá komunikace host - ubytovatelSpolečnost eProgress s.r.o. patří v Evropské Unii k předním propagátorům přímého kontaktu mezi hostem a ubytovatelem - ubytování bez provize.
 • Finančně nenáročná propagaceProvozovatelé ubytovacích zařízení hradí pouze 1x ročně malý poplatek zajišťující provoz a rozvoj serveru a jeho služeb.
 • Přehledné stránky s vysokou návštěvnostíZa 19 let existence serveru České hory vznikly moderní, uživatelsky přívětivé stránky, které obslouží každý den tisíce uživatelů (žádní operátoři, žádní zbyteční zprostředkovatelé mezi Vámi a ubytovatelem).
Pojďte s námi vytvářet lepší server, kde se setkávají ubytovatelé přímo s hosty.
Máme vizi, máme výsledky a Vaše zpětná reakce nás zajímá.

Napište nám Vaše podněty a zkušenosti na info@ceskehory.cz